Sports
Basketbols

Dāvis Bertāns palīdzēs ekipējuma ražotājiem no Latvijas ielauzties ASV tirgū0

Publicitātes foto

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pārstāv NBA vienību Sanantonio “Spurs”, noslēdzis vairāku gadu sadarbības līgumu ar basketbola aizsargekipējumu ražotāju “BLINDSAVE”. Līgums paredz, ka turpmāk Dāvis spēlēs un treniņos izmantos Latvijā ražoto “BLINDSAVE” aizsargekipējumu un kompresijas apģērbu.

Līdz ar līguma noslēgšanu Dāvis Bertāns dos tiesībs uzņēmumam izmantot savu vārdu un tēlu komunikācijai ar sabiedrību. “Ar “BLINDSAVE” produktiem jau spēlēju Latvijas izlases sastāvā aizvadītajā Eiropas čempionātā. Ņemot vērā, cik dinamisks un atlētisks pēdējos gados ir palicis baksketbols, it īpaši NBA, man ir svarīgi spēlēs un treniņos lietot ekipējumu, kas pasargā no dažāda veida triecieniem un ļauj spēlēt brīvi. Tādēļ esmu ļoti priecīgs par sadarbību ar BLINDSAVE, jo šo ekipējumu jau esmu pārbaudījis kaujas apstākļos, un tas ir lielisks,” atzīst Dāvis Bertāns.

Līgums ir noslēgts uz vairākiem gadiem, turklāt tas arī paredz D.Bertāna īpašā dizaina izstrādi (limited edition) kādam no “BLINDSAVE” produktiem.

Saistītie raksti

“BLINDSAVE” vadītājs Andis Blinds atzīst, ka sadarbība ar Dāvi Bertānu uzņēmumam ir ļoti svarīga, turklāt viņš ir kļuvis par pirmo spēlētāju, ar kuru noslēgts šāda veida sadarbības līgums: “Dāvis ir talantīgs spēlētājs, tādēļ esam gandarīti, ka mums ir izdevies vienoties par sadarbību ar Dāvi, kurš pasaules spēcīgākajā līgā tagad spēlēs ar Latvijā ražoto “BLINDSAVE” aizsargekipējumu. Ļoti ceru, ka tas palīdzēs Dāvim nostiprināties NBA un parādīt tajā savu labāko sniegumu, bet mums kļūt atpazīstamākiem ASV basketbola tirgū.”

“BLINDSAVE” ir sporta aizsargekipējumu ražotājs, kas, izmantojot unikāla materiāla īpašības un funkcionalitāti, izstrādājis plānākus, komfortablākus un triecienizturīgākus aizsargus, kas piemēroti basketbolistiem un citiem sporta veidu pārstāvjiem. Visi “BLINDSAVE” produkti ir radīti un ražoti Latvijā.

LA.lv