Horoskopi un mistika
Horoskopi

Daži dzīvi baudīs pilniem malkiem, kas novedīs pie konfliktiem! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim0

Foto: LETA

Auns

Viņam daudz plānu, un tā vien liekas (vismaz pašam), ka katrs no tiem var ievadīt pasaules mēroga apvērsumu. Auns sparīgi ķeras pie lietas, un tā vien šķiet, ka sekmes neizpaliks. Tomēr, to visu darot, nevajadzētu domāt tikai par savu labumu.

Vērsis

Nedēļa pilna miera un harmonijas. Darbā atliek vien mierīgi turpināt iesākto, bet brīvajā laikā būt kopā ar tiem, kuru sabiedrība šķiet vispatīkamākā. Sīkas sadzīves nebūšanas risināt palīdzēs diplomātija un spēja gūt sarunu biedru simpātijas.

Dvīņi

Piemērots laiks visu veidu sarunām un pārrunām. Brīvajā laikā labāk nebūt vienam. Prieku sagādās viss, kas saistīts ar redzesloka paplašināšanu un informācijas iegūšanu. Sabiedrībā viņi būs mīlēti un cienīti.

Vēzis

Darbā piemērots laiks sekmīgi turpināt jau agrāk iesākto,, taču neko jaunu labāk neiesākt. Saskaņu ar apkārt notiekošo rast izdosies, tomēr pārlieku iniciatīvu izrādīt nevajadzētu. Attiecības ar mīļotajiem jaukas, sirsnīgas un intensīvas.

Lauva

Bauda dzīvi pilniem malkiem, ir apmierināts ar visu, taču visvairāk pats ar sevi. Rezultātā iespējamas lielākas vai mazākas nesaprašanās ar darba biedriem, draugiem un arī mīļotajiem. Nav izslēgta savu iespēju pārvērtēšana kādā pasākumā.

Jaunava

Viņa ir pilna pārliecības par sevi un iesaistās visos pasākumos, kas viņu kaut vai mazlietiņ interesē. Būtu tomēr labi, ja viņa būtu nedaudz uzmanīgāka – nav izslēgts, ka viņa pārvērtē savas iespējas un visam var nepietikt spēka.

Svari

Ar visiem ir saskaņā un atkarībā no vēlēšanās var vienatnē nodoties savam darbam vai arī baudīt apkārtējo sabiedrību. Planētas nedaudz mudina uz pārlieku augstprātību, un pret šo tendenci pēc iespējas vajadzētu cīnīties.

Skorpions

Uzmanības centrā būs māja un ģimene. Piemērots laiks, lai būtu kopā ar saviem mīļajiem, iepriecinātu tos ar labu vārdu vai kopīgu pasākumu. Vientuļajiem Skorpioniem vismaz vajadzētu sakārtot mājokli. Neaizmirst tomēr par darbu!

Strēlnieks

Joprojām pietrūkst pašdisciplīnas un spējas koncentrēties uz savu pienākumu veikšanu. Piedevām vēl arī planētas veicina būt pārāk egoistiskam un visur pārlieku meklēt tikai savu labumu. Būtu labi, ja viņš apzinātos šīs tendences un ar tām cīnītos.

Mežāzis

Cītīga un smaga darba pilns laiks. Svarīgi būs koncentrēties uz galveno un nenovirzīties no mērķa. Attiecībās ar apkārtējiem var traucēt ietiepība un nespēja iet uz kompromisiem. Jābūt uzmanīgam lēmumu pieņemšanā visā, kas attiecas uz naudu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī viņam nāksies smagi un grūti strādāt, taču neatlaidība un spēja koncentrēties ļaus piepildīt nodomāto un būt apmierinātam ar paveikto. Svarīgi nepārpūlēties un kārtīgi izgulēties – neesot uzmanīgam, iespējams iekļūt nelaimes gadījumā.

Zivis

Joprojām cieš no pārlieka ideālisma un perfekcionisma, attiecībām traucē pagātnes pieredze. Viņas darītu labi, ja mierīgi turpinātu jau agrāk iesākto, pacenstos būt kaut nedaudz disciplinētākas nekā līdz šim. Nebaidīties rutīnas.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes…
54 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Valdība atbalsta ieceri Latvijā izveidot 39 pašvaldības esošo 119 vietā 1
6 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
4 stundas