Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju0

Foto: MAURIZIO GAMBARINI/LETA/AFP

No 23. septembra līdz 23. oktobrim Saule atradīsies Svaru zodiaka zvaigznājā. Septembra otrajā pusē būs sajūta, ka laika pietiek visam, tāpēc ir lietderīgi risināt tos jautājumus, kas prasa uzmanību un koncentrēšanos. Kā arī varēs piestrādāt pie sava šarma un valdzinājuma vairošanas. Oktobrī dzīves temps paātrināsies un tas radīs spriedzi gan attiecībās, gan ikdienas gaitās. Oktobra pirmajā pusē ieteicams atturēties no lieliem pirkumiem un spontānas rīcības emociju iespaidā, jo tas nesīs zaudējumus.

Pilnmēness būs 14. septembrī plkst. 7.32. Jauns Mēness cikls sākas 28. septembrī plkst. 21.26 Svaru zodiaka zvaigznājā. Pilnmēness būs 14. oktobrī plkst. 00.08.

Merkurs līdz septembra vidum būs Jaunavas zvaigznājā. Būs iespēja gan iegūt informāciju, gan viegli pieļaut kļūdas. 14. septembrī Merkurs ieies Svaru zvaigznājā, tāpēc pieaugs vēlme nogaidīt. Pastiprināsies interese par iespēju apmeklēt kultūras un mākslas pasākumus. Savukārt 8. oktobrī Merkurs ieies Skorpiona zvaigznājā. Tas atmodinās vēlmi gūt virsroku teju par katru cenu. Jācenšas neļaut vaļu emocijām, jo var izcelties domstarpības.

Septembra pirmajā pusē Venera būs Jaunavas zvaigznājā. Svarīgi būs, lai viss notiktu laikā un pēc plāna. Daudzas situācijas varēs atrisināt ar veselīgu joku. No 14. septembra līdz 8. oktobrim Venēra ies caur Svaru zvaigznāju. Cilvēki to izjutīs kā dvēseles ilgas pēc kaut kā skaista. Sirdslietām piemērotāks laiks būs septembra izskaņā un oktobra sākumā. 8. oktobrī Venera ieies Skorpiona zvaigznājā un līdz mēneša vidum būs saspringtos aspektos ar citām planētām. Tas var cilvēkā atmodināt vēlmi izaicinoši uzvesties, atriebties vai aizvainot.

Septembrī Marss virzīsies pa Jaunavas zvaigznāju. Aktualizēsies robežu, likumu un normatīvu jautājumi un to ievērošana. Daudzi savas kļūdas nepamanīs, jo būs aizņemti ar kļūdu meklēšanu citos. 4. oktobrī Marss ieiet Svaru zīmē. Cilvēki kļūs pielaidīgāki un vairāk meklēs kompromisus. Aktuāli būs ar veselību un sportu saistīti jautājumi.

Saistītie raksti

Jupiters turpinās savu ceļu pa Strēlnieka zīmi. Līdz septembra vidum pārdomāti jāplāno naudas tēriņi, jo būs tendence iegādāties preces, kas vēlāk izrādīsies nevajadzīgas. Oktobra vidū Jupiters pāries no Strēlnieka zīmes otrās trešdaļas uz trešo trešdaļu. Tas nozīmē, ka aktualizēsies kompetences un tiesiskuma jautājumi. Bieži izskanēs tādi vārdi kā pienākums, atbildība, profesionalitāte.

Saturns turpina kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Līdz 19. septembrim Saturns vēl būs retrogradā stāvoklī. Arvien spilgtāk parādīsies patiesais stāvoklis dažādās valsts pārvaldes un kontrolējošās institūcijās. Būs redzami patiesie darbības (arī bezatbildīgas darbības) rezultāti. Septembra otrajā pusē Saturns atgriezīsies savā ierastajā kustības virzienā, un informācija, kas ilgu laiku tika noklusēta, nāks gaismā. Iezīmēsies jautājumi, kas prasīs tūlītēju rīcību un risināšanu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dari to, ko pats vēlies! Horoskops 24.maijam
5 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma veiksmīga nedēļas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
5 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies vairāk izmantot savu iztēli! Horoskopi 23.maijam
6 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Premjers Kariņš paziņo, no kā būs atkarīga ierobežojumu mīkstināšana pēc 9.jūnija 1
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki tiek sodīti un atstāti bez ienākumiem. Opozīcija kritizē koalīciju 6
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Par pārkāpumiem novadu reformas kampaņā soda ierēdni. Ministrs Pūce komentē
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iedzīvotāji pasaka, ko domā par Kučinska solījumiem. Kučinskis atbildi parādā nepaliek 1
11 stundas
LE
LETA
Kultūra
Austrija pašnodarbinātajiem māksliniekiem maksās 1000 eiro ikmēneša pabalstu
6 stundas