×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
26. oktobris, 2015
Drukāt

Decembrī notiks Jāņa Šipkēvica kamerkoncerti “Shipsea”, tiks izdots EP

Foto - Mārtiņš CīrulisFoto - Mārtiņš Cīrulis

1. decembrī klajā tiks laists grupas “Instrumenti” dalībnieka Jāņa Šipkēvica pirmais solo mini albums, kam par godu mūziķis rīkos vairākus koncertus vēsturiskajā Kristiana Karla fon Stricka villā iepretim kafejnīcai “Piens”.

Jau iepriekš Šipkēvics tur rīkojis kamermūzikas vakarus, tādēļ šī vieta šķitusi visatbilstošākā, lai tajā pārziemotu ar sniega sajūtu aiz loga, muzicētu intīmā gaisotnē, ar sev tuvāko klaviermūziku, vokālo daudzbalsību, improvizāciju un dzeju.
“Ir sarunas, kuras var notikt tikai pašam ar sevi, tās nerunā skaļi. Un šādā vidē, kurā publikas ir tik, cik var ietilpt vienā lielā viesistabā, es jūtos ļoti tuvu. Varu atrast katra atnākušā acu skatienu. Tuvu cilvēkiem, tuvu pats sev. Un pēc tik uzmanīgām 75 minūtēm, es vienmēr jūtos kādu sev svarīgu kamolu atšķetinājis. Un zinu, ka neesmu tāds vienīgais.”

Koncertā skanēs dziesmas ar Federiko Garsijas Lorkas, Raiņa, Agneses Krivades un tautas vārdiem, Ludviga van Bēthovena, Filipa Glāsa klaviermūzika, kā arī paša Jāņa Šipkēvica jaundarbi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+