Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
5. aprīlis, 2013
Drukāt

Deputātus aicina iepazīt ceļu stāvokli

Foto - LETAFoto - LETA

Biedrības “Latvijas Ceļu būvētājs”, kas apvieno 19 lielākos Latvijas ceļu būves uzņēmumus, valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš nosūtījis visiem Saeimas deputātiem uzaicinājumu piedalīties vismaz vienā no četriem biedrības rīkotajiem braucieniem pa Latvijas novadiem.

 

Tie tiks organizēti, lai dotu iespēju tautas kalpiem klātienē iepazīties ar ceļu stāvokli Latvijas reģionos, it īpaši tajos, no kuriem deputāti ir ievēlēti. Braucienus paredzēts rīkot 12. aprīlī pa Kurzemes, 19. aprīlī – pa Zemgales, 26. aprīlī – pa Latgales ceļiem, bet 10. maijā plānots brauciens pa Vidzemes kritiskākajiem ceļu posmiem. Kā liecina aprēķini, kopumā ceļu lietotāji no automobiļu autokilometru un laika zaudējuma, braucot pa valsts ceļiem, zaudē 585 miljonus latu gadā.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+