×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Aktieru ansamblis “Ilga” dodas Vislatvijas tūrē ar “17 pansionāta mirkļiem” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto
Varbūt noder

Koncerti:
27. VI 18.00 Dobeles Ķestermeža estrādē;
28. VI 17.00 Alūksnē, Pilssalas estrādē;
5. VII 17.00 Ikšķiles brīvdabas estrādē;
10. VII 19.00 Bauskas pilskalna estrādē;
17. VI 19.00 Valkas brīvdabas estrādē;
31. VII 19.00 Talsu Sauleskalna estrādē;
14. VIII 19.00 Saulkrastu brīvdabas estrādē;
21. VIII Krustpils brīvdabas estrādē;
29. VIII Liepājā, koncertestrādē "Pūt vējiņi".

Šovasar tautas mīlestību guvušais Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga” atzīmē 10 gadu jubileju. No 27. jūnija Dobelē, Alūksnē, Ikšķilē, Bauskā, Valkā, Talsos, Saulkrastos, Jēkabpilī, Saldū un Liepājā ansambļa daiļrades cienītājus priecēs Vislatvijas koncerttūres jubilejas koncertuzvedums “17 pansionāta mirkļi”. Par ansambļa pieredzes bagāto dalībnieku gaitām, jubilejas koncertiem un arī jestru večiņu dalību tajos stāsta ansambļa vadītājs, režisors Gundars Silakaktiņš.

Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga” savulaik tapis kā dāvana kolēģēm, kad toreizējais teātra mākslinieciskais vadītājs Mihails Gruzdovs izdomāja apsveikt visas teātra sievietes 8. martā un uzticējis Intaram Rešetinam, Laurim Subatniekam, Gundaram Silakaktiņam un Aldim Siliņam sveikt dāmas. Dāmas bijušas sajūsmā, un nolemts turpināt koncertēt. “Pirmo “Ilgas” programmu veidojām paši. Nākošā, Dailes teātra festivālam Stāmerienā gatavotā, tapa ar Dailes teātra muzikālās daļas vadītāja Jura Vaivoda gādību un mums pašiem par pārsteigumu to CD formātā izdeva arī “Mikrofona ieraksti”.”

Ansambļa nosaukums radies pavisam vienkārši, apvienojot dalībnieku vārdu pirmos burtus. Kad Intars Rešetins pievērsās duetam ar Janu Key, ansambļa dalībnieki turpinājuši trijatā, un ir kopā jau 10 gadus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kur atrodas “Vislatvija”? Uz dienvidiem no “Visigaunijas”?

Draugiem Facebook Twitter Google+