×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. jūnijs, 2016
Drukāt

Di Kaprio būs jāliecina pret filmas “Volstrītas vilks” veidotājiem ierosinātā lietā

Foto - Leta/ReutersFoto - Leta/Reuters

Holivudas aktierim Leonardo di Kaprio nāksies liecināt tiesvedībā pret filmas “The Wolf of Wall Street” (“Volstrītas vilks”) veidotājiem, lēmis ASV federālās tiesas tiesnesis.

Finanšu kompānijas “Stratton Oakmont” bijušais vadītājs Endrū Grīns 2014. gadā iesūdzēja filmas veidotājus tiesā par apmelošanu. Viņš uzskata, ka esot nepatiesi attēlots 2013. gadā iznākušajā režisora Mārtina Skorsēzes kinolentē.

Amerikāņu aktieris P.Dž.Bīrns atveidoja morāli pagrimušo Nikiju Koskofu. Kinostudija “Paramount” norādīja, ka Koskofs esot “sarežģīts varonis”, ko iedvesmojuši vairāki cilvēki, tajā skaitā arī Grīns.

41 gadu vecais di Kaprio filmā spēlēja galveno lomu – brokeri Džordanu Belfortu, kurš dibināja kompāniju “Stratton Oakmont”. Kinolente balstīta uz Belforta 2007. gadā izlaisto autobiogrāfiju.

Belforts un Grīns bija bērnības draugi.

Pret di Kaprio izsaukšanu uz tiesu iebildusi kinostudija “Paramount Pictures”, di Kaprio piederošā producentu kompānija “Appian Way Productions” un citi apsūdzētie uzņēmumi.

Apsūdzētās puses advokāti norāda, ka di Kaprio neesot sarakstījis scenāriju un viņš neesot lēmis par to, kādā veidā filmā tiks attēlots Grīna iedvesmotais varonis.

Savukārt Grīna advokāti uzsver, ka esot iztaujājuši Skorsēzi un scenāristu Terensu Vinteru, kuri apgalvojuši, ka regulāri tikušies ar di Kaprio un apsprieduši “The Wolf of Wall Street” scenāriju.

Filma bija nominēta piecām ASV Kinoakadēmijas balvām, taču neieguva nevienu “Oskara” balvu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+