“Dinamo” pret Prāgu zaudē astoto spēli pēc kārtas 0

Rīgas “Dinamo” trešdien savā laukumā “Arēnā Rīga” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē ar 1:3 zaudēja Prāgas “Lev”, kuru rindās laukumā devās Latvijas izlases hokejisti Mārtiņš Cipulis un Aleksandrs Ņiživijs.

Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1

Laukuma saimniekiem neizdevās pārtraukt zaudējumu sēriju, kas ilgst jau astoņas spēles un ir atkārtots komandas antirekords.

Vienīgos vārtus mājiniekiem guva Mārtiņš Karsums, bet par labāko mājinieku rindās atzina aizsargu Rodrigo Laviņu. Uz labvēlīgu iznākumu cerēt neļāva neveiksmīgais sniegums skaitliskajā mazākumā, jo pretinieki visus trīs vārtus guva, kad viņiem bija par vienu laukuma spēlētāju vairāk.

Rezultātu viesi atklāja spēles 25. minūtē, kad pēc Raita Ivanāna noraidījuma ar vārtu guvumu izcēlās Petrs Vrana, kurš Mikaelu Telkvistu pārspēja ar atkārtotu metienu. Desmit minūtes vēlāk skaitlisko vairākumu izmantoja arī “Dinamo”, izspēlējot uzbrukumu līdz Karsuma metienam no vārtu stūra, taču noraidījumi trešajā periodā neļāva spēli noslēgt uz pozitīvas nots. “Lev” izmantoja arī otru Ivanāna noraidījumu, kad ar spēcīgu metienu no pāris metriem ripu Telkvista vārtos zem pārliktņa trieca Nātans Oistriks. Savukārt spēles 51. minūtē 3:1 panāca soms Mikko Māenpā, kurš vairākumā trāpīja vārtu augšējā stūrī no iemetiena apļa.

Atlikušajā laikā laukuma saimnieku centieni samazināt rezultātu bija neveiksmīgi, un “Lev” svinēja svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Uzvarētāju rindās Cipulis, kurš divas reizes meta pa Telkvista vārtiem un nopelnīja savai komandai vienu vairākumu, spēlēja 16 minūtes un 39 sekundes, bet Ņiživija spēles laiks bija 8:41 minūte. Ar rezultativitāti Latvijas hokejisti neizcēlās, tāpat kā citi bijušie Rīgas “Dinamo” spēlētāji Marcels Hosa, Tomāšs Surovijs un Vitālijs Karamnovs.

Rīdzinieki cieta 35. zaudējumu 50 spēlēs un ar 46 punktiem joprojām ir pēdējā vietā Rietumu konferencē. Savukārt “Lev” ar 72 punktiem ieņem 7. vietu konferencē.

Nākamo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs piektdien, kad “Arēnā Rīga” uzņems Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas CSKA, bet KHL regulāro čempionātu noslēgs svētdien ar spēli pret Bratislavas “Slovan”. Pēc tam rīdziniekus gaida dalība Cerību kausa izcīņā, kurā spēles komandas, kuras neiekļuva Gagarina kausa izcīņā.