“Dinamo” sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvo Ufā 1

Rīgas “Dinamo”, turpinot kārtējo šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izbraukuma sēriju, viesos ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Ufas “Salavat Julaev”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Dinamo” rindās vārtus trešā perioda nogalē guva Andris Džeriņš, kuram asistēja Kristaps Sotnieks un Gints Meija.
Savukārt mājinieku komandā ar precīziem metieniem izcēlās Nikolajs Prohorkins, Igors Grigorenko un Aleksandrs Loginovs.

Pirmajās spēles minūtēs abām komandām bija iespējas izvirzīties vadībā, taču tās netika izmantotas. Perioda astotajā minūtē uz noraidīto soliņa devās Tims Sestito, taču mājinieki vairākumu neizmantoja. Tāpat Sestito bija tas, kuram sešas minūtes pirms trešdaļas beigām bija laba iespēja izvirzīt viesus vadībā, tomēr arī šo uzbrucējs neizmantoja.

Tāpat mazākumā rīdzinieki nonāca divas minūtes pirms pirmā perioda beigām, turklāt Andrim Džeriņam par sitienu ar nūju uz noraidīto soliņa jāpavada četras minūtes. Pusi no nopelnītā vairākuma mājinieki nespēja realizēt, tādējādi arī otro spēles nogriezni Latvijas vienība iesāka mazākuma.

Kad mazākumā Rīgas klubam bija atlikušas vien dažas sekundes, otrā perioda sākumā “Salavat Julajev” izvirzījās vadībā, pateicoties Prohorkina precīzam metienam. Tiesa, vienādos sastāvos komandas nepaspēja nospēlēt pat pusminūti, jo uz noraidīto soliņa devās Ēriks Ševčenko. Tāpat abpusēju piecu minūšu noraidījumu nopelnīja Tomāšs Kundrāteks, kurš izvicināja dūres ar vārtu guvēju Prohorkinu.

Turpinājumā “Dinamo” nopelnīja iespēju pusotru minūti spēlēt piecatā pret trijiem mājiniekiem, taču Latvijas vienības hokejisti lielo vairākumu izmantot nespēja. Tāpat vairākumu rīdzinieki ieguva arī perioda pēdējās minūtēs, bet arī šoreiz viesi bija nesekmīgi, pārtraukumā ejot ar zaudējumu 0:1.

Trešais spēles periods Rīgas vienībai iesākās ar vārtu zaudējumu, kad trešdaļas pirmajā minūtē pēc Prohorkina reida ap “Dinamo” vārtiem vārtus guva Grigorenko. Turpinājumā visi Latvijas kluba centieni atgūt vārtus bija nesekmīgi, turklāt trešdaļas vidū viesi atkal nonāca mazākumā. To pēc 11 sekundēm izmantoja Loginovs, panākot jau trīs vārtu pārsvaru.

Atlikušajā astoņās minūtēs rīdzinieki centās atspēlēties, tomēr atkal nonāca mazākumā. Tiesa, pusotru minūti pirms finālsvilpes Andris Džeriņš raidīja ripu vārtu devītniekā, tādejādi gūstot goda vārtus “Dinamo” labā. Pēdējā minūtē viesi spēlēja aktīvi un iespieda Ufas hokejistus savā aizsardzības zonā, bet cīņas rezultātu neizmainīja, tādejādi piedzīvojot zaudējumu ar 1:3.

Rīdzinieku komandas vārtus šodien sargāja Jakubs Sedlāčeks, bet kā uzbrucējs tika pieteikts komandas jaunieguvums Māris Jass.

Šo izbraukuma sēriju rīdzinieki noslēgs sestdien, kad tiksies ar Magņitogorskas “Metallurg”. Savukārt šī izbraukuma pirmajā mačā Rīgas “Dinamo” ar 1:3 piekāpās līgas līderei Jaroslavļas “Lokomotiv”, kas guvusi jau 11 panākumus pēc kārtas.