×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2018
Drukāt

“Dīvānā sēdētāji ilgi nedzīvo!” Simtgadniece Lūcija Jeru pagastā uzņem ciemiņus (3)

Foto - Ilona Dukure, "Rūjienas vēstnesis"Foto - Ilona Dukure, "Rūjienas vēstnesis"

“Dīvānā sēdētāji ilgi nedzīvo,” saka simtgadniece Lūcijas Treimanes kundze Jeru pagasta “Jaunstiļļu” mājās. Kundze nozīmīgo jubileju atzīmēja 12. janvārī.

Simtgadnieci bija ieradušies sveikt no Rūjienas novada un Jeru pagasta pārvaldes, raksta avīze “Liesma”, norādot, ka kundzei dāvāti ziedi un “zeltīta simtnieka izdaiļota apsveikuma kartīte ar pabiezu aploksnīti”.

“Vai die, raibs ir bijis mans mūžs! Tur jau grāmatu varētu sarakstīt!” kundzes teikto atraksta avīze.

Kaut arī Lūcija ir dēla aprūpē, viņa vēl joprojām pati gan krāsni iekurina, gan padara citus darbus, visu ap sevi turēdama kārtībā un tīrībā.

“Darbs un tikai darbs. Dīvānā sēdētāji ilgi nedzīvo,” bez domāšanas uz jautājumu par gara mūža noslēpumu atbild simtgadniece Lūcija.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nemaz negribetu tik ilgi dzivot,jo savaa laikaa pie mums majaas dzivoja simtgadnieks,kurs arii vareja veel maiziti pats apsmeret un teju uzvariit un veel so to,bet tasdzives apnikums ar ko vins mocijaas….nu nee…

  2. Būtu labi, ka līdzās zeltīta simtnieka izdaiļotajai apsveikuma kartītei pabiezajā aploksnītē pagasta vīri un sievas būtu ielikuši arī kādu čaukstošu simtnieciņu, lai brašais tantuks varētu dzimšanas dienā kaut ko uz kārā zoba nopirkt.
    Lai Lūcijai veselība un enerģija vēl daudzu gadu garumā!

  3. Tantukam lai veselība !!! Kas kustās , tas ilgi dzīvos !

Draugiem Facebook Twitter Google+