Foto – AFP/LETA

Dortmunde ar diviem kompensācijas laika vārtiem sasniedz pusfinālu 0

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā īstu drāmu izdzīvoja Dortmundes un Malagas komandas un to līdzjutēji, “Borussia” kompensācijas laikā gūstot divus vārtus un iekļūstot pusfinālā.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Pēc 0:0 Malagā spāņiem savu pirmo uzdevumu – gūt vārtus Dortmundē – izdevās izpildīt jau pirmā puslaika vidū. Lai gan “Borussia” atspēlējās līdz pārtraukumam, laukuma saimniekiem spēle īsti nevedās, bet reālākās vārtu gūšanas iespējas izvilka Malagas vārtsargs. Kad 82. minūtē “Malaga” pēc Eliseu pabeigta pretuzbrukuma guva otros vārtus, šķita, ka Dortmundi var glābt tikai brīnums. Un tāds jau tiesneša pieliktajā laikā notika. Vispirms soda laukumā burzmā nadzīgāks izrādījās Roiss, nākamajā uzbrukumā no vārtu līnijas bumbu tīklā raidīja Felipe Santana. Emocijas abās pusēs – vieniem prieki par izrauto uzvaru, otriem vilšanās par no rokām izslīdējušo pusfinālu un pārmetumi tienešiem par iespējamo aizmuguri pie trešo vārtu zaudējuma.

Arī Madrides “Real” izbraukuma spēlē Stambulā viens no galvenajiem uzdevumiem bija gūt vārtus. Pie šāda scenārija “Galatasaray” komandai būtu jāiesit pieci vārti, kas šķita maz ticams. Ronaldo “Real” uzdevumu izpildīja jau septītajā minūtē, tomēr intrigu ātrie vārti pavisam neapdzēsa. “Galatasaray” panāca 3:1, turpināja uzbrukt, vēlreiz dabūja bumbu vārtos pēc Drogba sitiena, taču no aizmugures stāvokļa. Tā īsti panervozēt “Real” nesanāca, turklāt Ronaldo kompensācija laikā guva savus otros vārtus.

UEFA ČEMPIONU LĪGAS CETURTDAĻFINĀLI

“Borussia” – “Malaga” 3:2 (1:1). Levandovskis (40.), Roiss (90.+1.), Felipe Santana (90.+3.) – Hoakins (25.), Eliseu (82.). Pirmajā spēlē 0:0.

“Galatasaray” – “Real” 3:2 (0:1). Ebue (57.), Šnejders (72.), Drogba (73.) – Ronaldu (7., 90.+2.). Pirmajā spēlē 0:3.