×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2016
Drukāt

Drošībnieki atsakās runāt par izskanējušajiem draudiem ievest Latvijā Donbasa karotājus (16)

Foto - LETAFoto - LETA

Sabiedrībā plašu ažiotāžu radījusi kāda prokrieviska aktīvista provokatīvais ieraksts sociālajos tīklos, piesolot uz Latviju atvest Donbasa karotājus, ja valdība mēģinās ierobežot krievvalodīgo skolas. Kamēr iedzīvotāji pauž neapmierinātību, drošības dienesti sabiedrībai nesteidz izskaidrot, cik nopietni šie draudi jāuztver, vēsta TV3 ziņas.

Staņislavs Bukainis mediju un drošībnieku redzeslokā nonācis jau pirms laba laika. Viņš pauda atbalstu Donbasa separātistiem, pat organizēja naudas vākšanu teroristu atbalstam, uzslejot teltis gan Brīvības pieminekļa pakājē, gan mikrorajonos.

Viņš arī aizturēts par Maidana notikumu fotoizstādes postīšanu, taču šajās dienās atkal pamanījies izcelties ar provokatīvu rīcību.

Bukains savā Facebook profilā raksta, ka jau gadu tiek vainots “par terorismu Latvijā, tādēļ var atļauties teikt visu, ko domā”. Bukainis pauž satraukumu, ka Latvijā ir jauns premjerministrs, kura vārdu viņš pat iepriekš nav dzirdējis, bet viņš jau paspējis paziņot, ka likvidēs krievu skolas Latvijā. Provokators pievienojis foto ar bēdīgi slaveno Aijo Benesu, kurš jau labu laiku pievienojies teroristiem Donbasā.

Lai gan Bukainu jau iepriekš aizturējusi Drošības policija, viņš par to tikai pavīpsnā, akcentējot drošībnieku nespēju pierādīt viņa vainu.

Iemesls – darbinieku lielā aizņemtība. Tika solīts komentāru atsūtīt rakstveidā.

Tieslietu ministrs pauž pārliecību, ka provokatori ir zem drošības dienestu palielināmā stikla, taču ar to vien var izrādīties par maz. Tikmēr drošībnieku klusēšana iedzīvotājiem rada aizdomas par bezdarbību.
Sociālajos tīklos vērojami daudzi ieraksti, kuros pausta neticība dienestu darbam, un atbildīgie vismaz pašlaik nedara neko, lai šīs bažas kliedētu.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. … IeM, Kozlovskim, ir jaatbild par savas ministrijas lielo un neizskaidroto pasivitati un bezdarbibu … ja jau TM ari piekrit Bukaina pretvalstiskai darbibai … !

 2. Cilvēki, jūs jokaini esat? Gribat, lai drošības dienesti pārvēršas par izklaides biznesu un nodrošina sabiedrību ar sensācijām, ap ko ērti mēli patrīt? Interesanti, kā tad drošībnieki vai policisti varētu veikt savu darbu, ja visu krautu atklātībā un varbūt arī lēmumus pieņemtu tikai pēc tautas balsojuma. saprotu, pūlim jau gribas krāšņas izrādes, bet drošības dienesti nav TV šovs, kura pienākums visus izklaidēt.

  • Nu paldies, tagad man viss ir skaidrs. DP sodījusi to Benusu vai kā viņu tur un tos izstāžu grāvējus tā, lai neviens to nepamanītu. Piekrītu, tā patiešām ir liela profesionalitāte, pat teikšu māksla. Gadu tiesājuši to slotskārta lauzēju, lai neviens nepamanītu īsto smalki izvadīto operāciju pret valsts grāvējiem.

   • Jā, drošības dienestiem vajadzētu rīkot paraugprāvas, apmēram kā piekaušanas skolas tualetēs citiem par biedinājumu, lai tikai publikas kāre pēc asinīm laiku pa laikam tiktu apmierināta. Profesionāļi nestrādā ar cirvi. Arī par to pašu Benesu runājot, domāju, drošības dienesti par viņu zina pietiekami un, ja nekādus nopietnus mērus nepieņēma, tad visticamāk tam arī nav pamatota iemesls, respektīvi, šis āksts nav uzskatāms par nopietnu problēmu valstij. Nav pie zīlnieka jāiet, tauta būtu sajūsmā, ja Benesam izpildītu nāvessodu Doma laukumu, tikai, redz, tam sekojošās ziepes starptautiskā līmenī tad atkal būtu jārisina šiem pašiem drošībniekiem, ne jau tam pūlim, kas noskatītos izrādi un izklīstu pa mājām tupēt pie saviem televizoriem.

    • Kāmēr tautai ir tādi gudrīši, kas visu mācēs pamatot un “sakārtot pa vietām” – tauta nav mirusi. Man atkal ir bišķi cits skats uz notiekošo. To ka tas, ar to slotskārti plātījies Rīgas centrā, nozīmē tikai to, ka kaut kas ir “pārāk profesionāli”. Un tā tiesas prāva – lai novirzītu uzmanību no galvenā. Redz, mums vis OK! bet nedrīks bojāt svešu mantu, nekādā gadījumā. Jā, par piemēru, Rīgā iebrauks krievijas tanki – nekādā gadījumā tos nedrīks aiztikt, jo tā ir Krievijas manta un vajag speciālu atļauju, lai pa mūsu naudu tos aizgādātu atpakaļ.

    • Rīgas mers atklāti, visai valstij, pasaka ka viņa partija draudzējās ar Marijas La Pen naidīgu ES un draudzīgu, finansētu no Krievijas. DP neklapē ausis, it kā nekas nenotiekās

     • Kā tad DP būtu jārīkojas? Tūliņ pēc pirmo baumu izskanēšanas pilsētā jāizsludina karastāvoklis, jāskraida ar automātiem un pa laikam kāds publiski jānošauj? Tu, man liekas, jauc drošības un izlūkošanas dienestu metodes ar kautiņiem pagalmā, kur uzreiz dod purnā, nejautājot.

 3. Un tas viss uz barikāžu atceres laiku!!!!

 4. Kolīdz viens jautā, vai ies sist bēgļus, tā viss – sola sodiņu līdz pat 3 gadiem cietumā, jā, par tādu nieku. Kolīdz vatenis draud, tā var neko nedarīt. Kaut kā netaisnīgi sanāk! Varbūt DP eksistē tikai kā kārtējais mehānisms, caur kuru kādam kabatās saripo naudiņa?

  • parēizāk būtu teikt- LV drošības iestādes kalpo tikai lai terorizētu latviešus ar pielaižu došanu/nedošanu un vāktu informāciju noderīgo cilvēku labā.

 5. Tas ir tāpat kā Vācijā- vietējos var nerrot, varot, piekaut un drošībniki mierīgi čuč gultiņās!!!! Cilvēki iziet ielās un prasa no pašu nodokļiem drošībniekiem aizstāvēt sevi== ….. kad pat iet par savu drošību ielās, tad nostājās apkārt līdz zobiem nobruņojušies pret saviem maizes devējiem! Latvijā tas pats, centrā demolē izstādi……. Rupjus izlēcienus organizē Dievu izredzētie , Rīgā 16. martā mierīgam gājienam blakus atļauj nolikt rēcošus skaļruņus….. Drošībnieki, Dievs visu redz un dzīvē par visu ir jāsaņem norēķins….. Agrāk vai vēlāk, bet norēķins no Dieva pienāk vienmēr!

 6. Kā DP nestrādā!Tak aizturēja latvieti,kurš solījās mērcēt āliņģī tādus benesus aijo!Bet Staņislavs Bukainis tak ir lielās tautas dēls!

 7. Nu loģiski ,ka neko neteiks — paši taču ir 5 kolona .

 8. Dd ir domāti iebraucēju aizstāvēšanai no Larvijas iedzīvotājiem.

 9. Lātvija ir maziņā, viņa nevar neko izdarīt ar Bukainī. Vazāt smago lauku tehniku pa barikāžu piemiņas vietām daudz vieglāk. Kā saka: kas maksā, tas arī pasūta muziku. Atliek noskaidrot, proti, kurš tad maksā mūsu DP. Un viss būs skaidrs.

 10. nav ko jāklausās visādus makākus!

Draugiem Facebook Twitter Google+