Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
3. oktobris, 2014
Drukāt

Druviete pedagogiem Skolotāju dienā novēl izturību un dzīvesprieku (2)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (V) pedagogiem Skolotāju dienā novēl izturību, pārliecību par saviem spēkiem un dzīvesprieku, liecina ministres apsveikums.

Ministre uzteic skolotājus par lielo darbu, ko viņi pašaizliedzīgi dara valsts labā. Pedagogi ne tikai izglīto jaunos cilvēkus, bet arī ievada viņus dzīvē.

Druviete pauž pārliecību, ka ikvienā valsts novadā strādā izcilas personības, kas veido skolēnu attieksmi pret dzīvi, radoši savienojot Latvijas pedagoģijas labās tradīcijas ar jaunajām pasaules vēsmām.

“Mūsdienu skola ir mainījusies, tādēļ skolotājam ir jāmeklē jaunas metodes, kā ieinteresēt bērnus, kā palīdzēt skolēniem attīstīt talantus,” uzskata ministre.

Viņa izsaka pateicību Latvijas skolotājiem par spēju saredzēt degsmi bērnu acīs un apmierināt viņu zinātkāri. Ministre pedagogiem novēl izturību, pārliecību par saviem spēkiem, spēju nezaudēt aizrautību un neizsīkstošu dzīvesprieku.

Starptautisko skolotāju dienu atzīmē oktobra pirmajā svētdienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Veselību viņiem vajag novēlēt. Cerēt, ka vēl 20 gadus izturēs par tādu samaksu…ir smieklīgi

  2. No šamās tāda pat ministre, kā no āža dārznieks.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+