Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dvīņu zīmē dzimis vīrietis – novērtē sievietes gudrību0

Foto – Pixabay

Saule caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju iet no 21. maija plkst. 5.14 līdz 21. jūnijam plkst. 13.07.

Kādi ir Dvīņu zīmē dzimušie vīrieši?

Vīrietis Dvīnis ir gaidīts viesis jebkurā mājā. Viņš ir neparasti jautrs, patīkams sarunu biedrs, lielisku manieru īpašnieks, anekdošu stāstīšanas meistars, sabiedrības dvēsele. Viņš vienādi labi jūtas jebkura vecuma un sociālā stāvokļa kompānijā. Dvīnim bieži mainās intereses un draugi. Tas notiek tāpēc, ka viņam patīk būt kopā ar tiem, ar kuriem ir kopīgas intereses. Dvīnis nav tas, kas skums pēc pagātnē notikušām lietām un satiktiem cilvēkiem, jo viņš dzīvo šodienai. Būdams pēc dabas sabiedrisks, Dvīnis nemīl vientulību. Ja gribat uz ilgu laiku pievērst sev Dvīņa uzmanību, nesekojiet tam ik uz soļa, negaidiet no viņa pastāvību un, galvenais – esiet interesanta personība.

Arī finanšu jautājumos viņš nav viennozīmīgs. Te pārsteidzoši dāsns, devīgs, te skops. Ja salīdzina šīs rakstura iezīmes, tad devīgums gūst virsroku.

Vīrietis Dvīnis spēj apburt teju jebkuru sievieti, kura viņu interesē. Pirms solāt kļūt par viņa sievu, labi apdomājiet. Dvīņa domas, vēlēšanās un noskaņojums ir mainīgi kā vējš. Dvīnim piemīt kāda viņam raksturīga dvēseles būtība, kuru izprast viņš neļaus nevienam. Nepārmetiet viņa mainīgumu, bet mainieties kopā ar to. Dvīnim pats galvenais ir partnera intelektuālais līmenis. Atšķirībā no visiem citiem vīriešiem, ko baida gudras sievietes, Dvīnis dos priekšroku nevis tērpa spīdumam, bet žilbinošai prāta atjautībai.

Saistītie raksti

Jo vēlāk noslēgta pirmā laulība, jo lielāka iespēja, ka tā saglabāsies ilgi, varbūt pat uz visiem laikiem. Ja esat saistīti ar viņu ne tikai laulības saitēm, bet starp jums pastāv garīgi emocionāls sakars, tad konkurences draudu jums nav. Neceriet, ka jūsu vīrs Dvīnis izturēsies pret citām sievietēm tā, it kā viņas neievērotu. Gluži otrādi, viņš labprāt pajokos, pasmiesies ar tām, izteiks komplimentus un, visticamāk, tas būs arī viss, jo Dvīnim nepieciešami klausītāji, un viņam vienalga, kādam dzimumam tie pieder. Viņa smaidi, kas dāvāti visiem, ir tikai uzvedības maniere. Viņš nespēj nesmaidīt, tāpat kā Saule nespēj nespīdēt. Nepārmetiet viņam to. Citādi varat sabojāt viņa garastāvokli.

Ar bērniem viņam veidosies draudzīgas attiecības. Viņš daudz ko tiem iemācīs. Bērni labprāt iepazīstinās tēvu ar savām problēmām un uzticēs tam savus noslēpumus. Dvīnim netīk runāt pamācošā tonī. Kaut Dvīņi nesoda savus bērnus fiziski, tiem piemīt netikums izteikt aizrādījumus sarkastiskā tonī, kas ļoti sāpīgi ievaino bērnu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vieni un tie paši mīļākie ēdieni, svētki un apģērbi: TOP 5 viskonservatīvākās horoskopa zīmes
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Vēsturiski auto, amatpersonas un “Baltijas ceļa” dalībnieki pie Brīvības pieminekļa
46 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mazgadīgā Keita izgāja no mājas vakarpusē: pazudusi jelgavniece
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Slavenais Tongas karognesējs Taufatofua airē kopā ar latvieti Akmeni
33 minūtes
LA
LA.LV
Pasaulē
FOTO: Uzņemti jauni “Titānika” attēli
2 stundas