×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
26. maijs, 2015
Drukāt

Dzērumos notver dzērājšoferi 4,09 promiļu reibumā

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ķekavas novada Dzērumos policisti pirmdien konstatējuši autovadītāju 4,09 promiļu reibumā, kurš centies aizbēgt no likumsargiem, informēja Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldē.

Pirmdien ap plkst.15.45 Reģionālās pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts zvans no kāda Ķekavas novada iedzīvotāja par to, ka kāds vīrietis stiprā alkohola reibumā pārvietojas Ķekavas novadā ar pelēkas krāsas “Honda” markas automašīnu un ar savu agresīvo braukšanu apdraud autobraucējus un iedzīvotājus.

Patrulējot Ķekavas novada teritorijā, Pašvaldības policijas darbinieki apdzīvotā vietā Dzērumi pamanīja pazīmēm atbilstošu automašīnu “Honda Civic”, kuras vadītājs, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, strauji uzņēma ātrumu un veica apgriešanas manevru braukšanas pretējā virzienā.

Uz policistu aicinājumu apstāties automašīnas “Honda” vadītājs nereaģēja, turpinot palielināt ātrumu un bēgt no policijas darbiniekiem. Pēc kāda laika Pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās panākt spēkrata “Hondas Civic” apturēšanu.

Pēc pārbaudes noskaidrojās, ka tās vadītājs sēdies pie stūres 4,09 promiļu reibumā. Aizturētais automašīnas vadītājs turpmākām darbībām tika nodots Valsts policijas rīcībā.

Pašvaldības policija pateicas iedzīvotājam, kurš sniedza informāciju par pārkāpēju un atzīst, ka šoreiz nelaimi izdevās novērst. Iereibušo pārkāpēju mašīnai nokļūstot Ķekavas novada ielās, kur šajā laikā ir intensīva satiksme, bērni mēro ceļu no skolas uz mājām, sekas pārgalvīgā vadītāja rīcībai būtu neprognozējamas, norāda pašvaldības policija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+