Kultūra
Mūzika

Džeza izrāde “After Midnight” dodas uz Londonu 0

Jāņa Romanovska foto

Latviešu mūziķu un mākslinieku veidotā džeza teātra izrāde “After Midnight” ar pianista Andreja Osokina un dziedātājas Katrīnas Gupalo līdzdalību 5. augustā piedzīvos starptautisko pirmizrādi Londonā festivālā “Camden Fringe”, vēsta rīkotāji.

“Camden Fringe” ir izpildītājmākslas festivāls, kas kopš 2006. gada notiek Kaedenā, Londonā. Tas ik gadu pulcē simtiem operas, mūziklu, kabarē, dejas, improvizācijas izrādes, stand-up komēdijas, literārus sacerējumus, dzejas lasījumus u.c. notikumus. Šogad “Camden Fringe” piedalās gandrīz trīs simti dažādi uzvedumi, kas laikā no 31.jūlija līdz 27. augustam skatītājiem tiks parādīti teju tūkstoš reižu 22 dažādās norises vietās Kamdenā. No pieredzējušiem māksliniekiem līdz ambicioziem jaunpienācējiem, no klasiskām vērtībām līdz eksperimentālām izrādēm – tāds ir “Camden Fringe” formāts un pienesums Londonas radošajai videi.

Pirmās “After Midnight” jeb “Pēc Pusnakts” izrādes jau apceļojušas lielākās Latvijas koncertzāles, tai skaitā viesojušās Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un mūzikas namā “Daile”. Tās pārsteigušas klausītājus ar spilgtiem sižeta un mūzikas pavērsieniem, krāšņo šovu un novatorisku pieeju skatuves mākslai. Jau šo sestdien 5.augustā Londonas Īru centrā “After Midnight” piedzīvos starptautisko pirmizrādi.

Saistītie raksti
LA.lv