×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
13. novembris, 2017
Drukāt

Dzintris Kolāts ticis pie jauna darba (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Par SIA “Rīgas apriņķa avīzes” izdotā laikraksta “Rīgas un Apriņķa Avīzes” galveno redaktoru kļuvis kādreizējais Latvijas Radio (LR) ģenerāldirektors un Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta vadītājs Dzintris Kolāts.

Kolāts aģentūrai LETA atzina, ka viņam minēto amatu piedāvāja avīzes vadība un viņš izlēma to pieņemt, norādot, ka vēlējās pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus. “Man ir interesanti tas, ko tagad daru. Tā ir tā vecā klišeja, ko sauc par jauniem izaicinājumiem,” sacīja Kolāts.

Viņš norādīja, ka jaunajā amatā strādā aptuveni mēnesi. Salīdzinot darbu LR un pašreizējo nodarbošanos, Kolāts skaidroja, ka avīzes galvenā redaktora amata darbības mērogs nav tik plašs, tomēr piedāvājums kļūt par “Rīgas un Apriņķa Avīzes” galveno redaktoru viņu uzrunāja, jo viņš iepriekš nav veidojis avīzi. “Katrā ziņā ir interesanti un es esmu motivēts realizēt lietas un virzīt tās tālāk,” uzsvēra avīzes redaktors.

“Rīgas apriņķa avīzes” valdes locekle Eva Lūse aģentūrai LETA sacīja, ka amats Kolātam piedāvāts, jo iepriekšējā avīzes galvenā redaktore Ieva Karlsberga atstāja amatu, lai turpinātu profesionālās gaitas Nacionālajos bruņotajos spēkos. Vienlaikus viņa pauda gandarījumu, ka Kolāts kļuvis par “Rīgas un Apriņķa Avīzes” galveno redaktoru.

Lūse norādīja, ka minētajam amatam tika izvērtētas vairākas kandidatūras, tomēr Kolāta profesionālā pieredze, kā arī viņa spēja vadīt kolektīvu bija noteicošie faktori, kas bija pamatā lēmumam apstiprināt viņu amatā.

Ņemot vērā, ka “Rīgas un Apriņķa Avīze” no citiem reģionālajiem medijiem atšķiras ar to, ka tā piedāvā ne tikai reģionālo, bet arī nacionālā mēroga saturu, avīzes vadība uzskata, ka Kolāta radošais pienesums ir ieguvums lasītājiem un laikraksta saturiskās koncepcijas attīstībai, uzsvēra “Rīgas apriņķa avīzes” valdes locekle.

SIA “Rīgas apriņķa avīze” reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 46 284 eiro. Kompānijas lielākie kapitāldaļu īpašnieki ir SIA “Mediju aģentūra” (19,44%), AS “KNK mediji” (18,57%), SIA “TV Latvija” (15,12%) un SIA “Siguldas Elpa” (15,12%).

“Rīgas apriņķa avīze” pērn strādāja 207 081 eiro apgrozījumu un zaudējumiem 79 eiro apmērā. Savukārt 2015.gadā tās apgrozījums bija 180 729 eiro, bet peļņa – 15 226 eiro.

Jau ziņots, ka Dzintris Kolāts nesen kandidēja uz Latvijas Radio vadītāja amatu, sociālajos tīklos viņš paziņoja, ka palicis “pirmais aiz strīpas”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Priecājos. Bet kaut kā tāda aizdomīgi liela uzmanība un interese.
    es labprāt atgrieztos pie laikiem, kad bij papīra avīzes.

  2. Nelasa papīra formātā.jo visas avīzes tagad ir pieejamas internetā!

  3. Kurš vairs lasa avīzes?Tāpat dažu gadu laikā tās visas izbeigsies,vismaz Latvijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+