Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
27. marts, 2014
Drukāt

EDSO novērotāji izzina situāciju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) novērotāji izzinās situāciju desmit pilsētās Ukrainas austrumos un dienvidos, Kijevā paziņojis EDSO novērotāju misijas vadītājs Ādams Koberackis.

Novērotāji jau sākuši apmācības un izbrauks uz Ukrainas reģioniem. EDSO misija neplāno veikt novērošanu Krievijas okupētajā Krimā. Misijas darbs tiek veikts, atsaucoties Ukrainas puses pieprasījumam, lai dotu savu ieguldījumu spriedzes mazināšanā, nostiprinātu mieru, stabilitāti un drošību, kā arī EDSO principu un saistību izpildīšanu. EDSO centieni nosūtīt novērotājus uz Krievijas okupēto Krimas pussalu šomēnes beidzās ar neveiksmi, jo uz Krimas administratīvās robežas izvietotie Krievijas karavīri atteicās viņus ielaist pussalā, pat raidot brīdinājuma šāvienus.

Pievienot komentāru

Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+