Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
27. marts, 2014
Drukāt

EDSO novērotāji izzina situāciju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) novērotāji izzinās situāciju desmit pilsētās Ukrainas austrumos un dienvidos, Kijevā paziņojis EDSO novērotāju misijas vadītājs Ādams Koberackis.

Novērotāji jau sākuši apmācības un izbrauks uz Ukrainas reģioniem. EDSO misija neplāno veikt novērošanu Krievijas okupētajā Krimā. Misijas darbs tiek veikts, atsaucoties Ukrainas puses pieprasījumam, lai dotu savu ieguldījumu spriedzes mazināšanā, nostiprinātu mieru, stabilitāti un drošību, kā arī EDSO principu un saistību izpildīšanu. EDSO centieni nosūtīt novērotājus uz Krievijas okupēto Krimas pussalu šomēnes beidzās ar neveiksmi, jo uz Krimas administratīvās robežas izvietotie Krievijas karavīri atteicās viņus ielaist pussalā, pat raidot brīdinājuma šāvienus.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+