×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. oktobris, 2013
Drukāt

Egils Līcītis: Streipa izrāde – viss slikts, ko dara Nacionālā apvienība

Streips_LETA

Lasītāji sūdz Kārli Streipu. Kad pati dzīve atkal iespiedusi Streipa mazajās rokās paturēt lielo mikrofonu, skatītāji pēc otrā uznāciena ir neizpratnē – kas noticis ar rētām klāto žurnālistu? Kas noticis ar stūraino un par diskusiju raidījumu pieteikto “Skatu no malas”, ka tas palicis vienpusējs, kā pa atslēgas caurumu skatīts ķinītis?

Pa šo laiku pazīstamais garrunātājs, bet citādi valstiski analītiski domājošais Dimanta kungs pārcelts darbā uz Vecrīgas īpašo administratīvo rajonu, bet pārējie mīļie Streipa darba biedri, raidījuma smadzenes un klintsbluķi, sēž kā sēdējuši vecajās mēbelēs.

Kas licis mūsu lasītājiem spicēt ausis, ka viss nebūt nav pa vecam? Nē, ne jau koncentrētākais naftalīna smārds. Ne paseklā un pavājā argumentācija, ar ko “skatu” pārvērš par privātu pļāpāšanu, kuru katrā raidījumā var turpināt no tās pašas vietas, kur iepriekšējā pārtrauca. Izbrīns ir par to, cik ļoti zilā ekrāna zvaigznes svīst, lai, kā apgalvojis Šlesers, “nacionāļi norautos”. Ķengaragā nepiebilst – “pa degunu” – tas pats par sevi saprotams.

Un Zaķenē pūš tai pašā stabulē – uzturēšanās atļauju tirgus pārtraukšana nekas cits nebūs kā Nacionālās apvienības priekšvēlēšanu ērmošanās. “Pretskatā” no malas – nekādas uzskatu dažādības, tik vien kā nacionāļus publiski izskalo veļas mašīnā.

Tikpat dzidri zvaniņi iezvanās citās studijās, kad “eksperti”, politologi aizvien pateiks ko sāļāku par jebkādiem valstiskiem pasākumiem – sēj šaubas par Levita nodomiem Satver
smei rakstīt preambulu, par valstisku audzināšanu skolās, pabažījas, vai nacionāli konservatīvie elementi nestāsies progresam ceļā un vai netiks kas atņemts no tā mazumiņa, ko te iekarojusi krievu minoritāte. Jūs jautāsiet, vai Kārlītim tagad cits darbadevējs, kas maksā autoratlīdzību? Nē, viņš nenodarbosies ar TV skatītāju gaļas uzpirkšanu un pārdošanu politisko skārņu īpašniekiem! Jūs minēsiet – LTV tak iekārtoja kā “Vienotības” kantori, deva uzdevumu publiku sagatavot pareizi nobalsot! Diez vai viena partija sabiedrisko TV tā paņems klēpī un padarīs par savu afišstabu. Bet liels, kolektīvs Satura Redaktors ar nevalstisko organizāciju darbības pagātni un kosmopolītisku nākotnes redzējumu gan varētu būt Zaķusalā ieperēts. Kārlim nododam sveicienu no laukiem, kad viņš viens pats cīnīsies un aizstāvēs tēviju no 100 šķebinošiem prievīšnacionālistiem. Vienīgā škrobe, ka nacionālistu ir pilna Latvija.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+