×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

Eltons Džons precēsies ar ilggadējo partneri

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Popmūzikas leģenda Eltons Džons pēc viendzimuma laulību atļaušanas paziņojis, ka apprecēšoties ar savu ilggadējo partneri Deividu Fērnišu.

“Mēs to izdarīsim ļoti klusi,” mūziķis sacīja intervijā telekanāla NBC pārraidei “Today”. “Taču tas būs ļoti priecīgs notikums.”

Pāris, kas 2005.gadā reģistrēja civilās partnerattiecības, audzina divus dēlus, kuri nākuši pasaulē ar surogātmātes palīdzību.

Kā jau ziņots iepriekš, sestdien Anglijā un Velsā stājās spēkā likums par viendzimuma pāru laulību legalizēšanu.

Civilās savienības Lielbritānijā ir legālas kopš 2005. gada, un laulību legalizēšana geju pāriem nekādas jaunas tiesības nedod, jo, piemēram, tiesības adoptēt tika ieviestas 2002.gadā.

Taču laulību legalizēšanas atbalstītāji uzstāj, ka tikai tiesības laulāties sniedz viņiem pilnīgu vienlīdzību ar heteroseksuālajiem pāriem.

“Es lepojos ar Lielbritāniju un likumiem, ko tā mūsu kopā būšanas laikā ir pieņēmusi,” norādīja Džons. “Man prieks, ka šis likums stājies spēkā, un mums tas jānosvin. Mēs neuzskatām, ka pietiek tikai ar civilajām partnerattiecībām. Mēs apprecēsimies.”

Citā intervijā žurnālam “Las Vegas Review-Journal” dziedātājs atklāja, ka laulību ceremonija notikšot maijā. “Maijā plānojam doties uz dzimtsarakstu nodaļu Anglijā. Līdzi ņemsim puikas un pāris lieciniekus,” viņš teica.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+