Horoskopi un mistika
Horoskopi

Emocionāla diena! Horoskopi 11.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šī diena būs emocionāla, kas prasīs zināmas saistības – piemēram, pret draugiem, ģimeni un bērniem. Tajā pat laikā tā būs emocionāli piesātināta un var gadīties gan nepamatoti pārdzīvojumi, gan dažādas stresa situācijas, gan trauksmes sajūta, gan provokācijas. Pieaugs arī dažādu incidentu, strīdu un nelaimes gadījumu risks. Nevajadzētu šodien doties ceļojumos.

Auns

Šī būs lieliska diena tiem Auniem, kas vairs nav jaunības vecumā. Šī diena ir veiksmīga visiem tiem, kas vēlas doties ceļojumā, satikties ar draugiem un nodarboties ar sportu. Uzmanīties vajadzētu no svešiem cilvēkiem un ne pārāk uzticēties viņu solījumiem.

Vērsis

Daudzi Vērši būs spiesti nodarboties ar problēmām ģimenē, kas saistītas ar dažādiem pienākumiem, saistībām un mantojumu. Nekādā gadījumā nezaudē optimismu un entuziasmu – viss nokārtosies!

Dvīņi

Tavs noskaņojums var būt sabojāts jau no rīta. Attiecības ar līdzcilvēkiem būs saspringtas. Galvenie iemesli – greizsirdība, neuzticība, lomu maiņa.

Vēzis

Nav izslēgts, ka šodien tu sūdzēsies par vēdera sāpēm, kuras var izraisīt emocionāli kāpinājumi un kritumi. Atsakies no piedalīšanās saviesīgos pasākumos un sabiedriskās dzīves. Izvairies no spontāniem tēriņiem.

Lauva

Intrigas, greizsirdība – šīs emocijas tevi var attālināt no taviem plāniem. Var rasties nepieciešamība pēc draugu atbalsta. Centies dienu pavadīt pie dabas un mazāk veltī savu uzmanību lietām, kas notiek tev apkārt.

Jaunava

Nav izslēgts strīds greizsirdības vai finansiālu problēmu dēļ. Zvaigznes brīdina par notikumiem, kas var sagādāt nepatikšanas un neērtības. Nav vēlams doties ciemos un uzņemt viesus.

Svari

Esi uzmanīgs ar informāciju – neizplati to tālāk, kamēr tev nav pilnīgi skaidrs, ka tā ir uzticama. Nodarbojies ar mājas darbiem – tie tevi nomierinās.

Skorpions

Nav izslēgts, ka tev radīsies iespēja papildus nopelnīt, taču arī tēriņi izrādīsies iespaidīgi. Centies regulēt savu budžetu!

Strēlnieks

Šodien nevajadzētu doties ceļā – tas tev nesagādās prieku, bet tikai galvassāpes. Atrodi veidu, kā atpūsties citādā veidā.

Mežāzis

Diena sola dažādas nepatikšanas: tikšanās ar nepatīkamiem cilvēkiem un nepatīkamus notikumus. Saudzē sevi, neļauj sevi ietekmēt, it īpaši tad, ja tas liek justies tev slikti.

Ūdensvīrs

Varaskāre un slava sniegs tev pārliecību par saviem spēkiem. Tomēr atceries, ja tu uzņemies līdera lomu un organizē dažādas lietas, tev ir jāprot ieklausīties arī citos cilvēkos.

Zivis

Tava aktivitāte šodien noteikti tiks pamanīta. Bez vērības un atbalsta nepaliks arī dažādi jauni projekti, kurus tu vēlies realizēt.

LA.lv