Mobilā versija
+4.6°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
2. februāris, 2014
Drukāt

Evakuācijas mācību trauksmes gaidāmas dažādās valsts iestādēs

Foto-LETAFoto-LETA

Ugunsgrēka trauksmes ieslēgšanas poga Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā "Gaismas pils".

Evakuācijas mācību trauksmes tuvākajā laikā gaidāmas arī citās valsts iestādēs, tostarp skolās un ministrijās, ziņu aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Šembele.

Normatīvajos aktos, pēc kuriem vadās VUGD, ir noteikti objekti, kuros pārbaudes ir jāveic obligāti katru gadu. Kā piemēru, kur gaidāmas evakuācijas mācību trauksmes, Šembele min skolas, kurās mācību trauksmes ir jānovada reizi gadā. Tāpat Šembele neizslēdz, ka ugunsdzēsības pārbaudes laikā ministrijās var notikt arī evakuācijas mācību trauksme.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka 30.janvārī Saeimas galvenajā namā bez iepriekšēja brīdinājuma ieslēdzās mācību trauksmes signalizācija un notika cilvēku evakuācija.

Kā novēroja aģentūra LETA, Saeimā atskanēja trauksmes paziņojums vairākās valodās. Deputāti un Saeimas darbinieki pameta parlamenta ēku, bet procesu uzraudzīja policijas darbinieki.

Notiekošo Saeimas ēkā vērojuši arī VUGD inspektori, kuri kopā ar atbildīgo personu par ugunsdrošību savus secinājumus izdarīs vēlāk.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+