Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Pirmdiena, 22. maijs, 2017
30. janvāris, 2014
Drukāt

Filiālbibliotēkā “Vidzeme” piektdien iespēja satikt Gundaru Āboliņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Copyright: Reinhard Werner Burgtheater Fotos zum einmaligen Abdruck freigegeben Vaeter_06: Gundars Abolinš

Piektdien, 31. janvārī pulksten divos Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Vidzeme” (Brīvības gatvē 206) aicina uz tikšanos ar aktieri Gundaru Āboliņu, portālam LA.lv paziņoja pasākuma rīkotāji.

Gundars Āboliņš ir pazīstams latviešu aktieris, kurš kopš 2000. gada strādā Jaunajā Rīgas teātri, kur bijis galveno lomu atveidotājs vairākās populārās izrādēs. Strādājis arī Dailes teātrī. Tāpat arī piedalījies vairākās pazīstamās latviešu spēlfilmās kā, piemēram, “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, “Ūdensbumba resnajam runcim” un citās. 2006. gada “Spēlmaņu naktī” viņš saņēma apbalvojumu kā gada aktieris par titullomu izrādē “Soņa”. Tāpat Gundars Āboliņš jau paguvis nospēlēt galvenās lomas gan Vīnes, gan Ķelnes teātros.

Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu ietvaros 30. un 31. janvārī, kā arī 1. februārī Rīgas Kinostudijā izrādīs Vīnes Burgteātra izrādi “Tēvi”, ko veidojis režisors Alvis Hermanis ciešā sadarbībā ar aktieriem Gundaru Āboliņu, Juri Baratinski un Oliveru Stokovski. Izrādē “Tēvi” satiekas latvietis, krievs un vācietis. Ne kā anekdotē, bet gan jūtīgā stāstā par tēviem un dēliem, kurā trīs aktieri izspēlē savas atmiņas.

Pievienot komentāru

Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Draugiem Facebook Twitter Google+