Apbrīno

Filips Sīmors Hofmans nomira no “toksiska narkotiku kokteiļa” 0


epa04052763 (FILE) A file picture dated 19 October 2011 shows US actor Philip Seymour Hoffman at the premiere of ‘The Ides of March’ during the 55th BFI London Film Festival, at Leicester Square, in London, Britain. According to reports on 02 February 2014, Philip Seymour Hoffman was found dead in his apartment in Manhattan, New York, USA. The cause of death has not been determined yet. He was 46.  EPA/ANDY RAIN
epa04052763 (FILE) A file picture dated 19 October 2011 shows US actor Philip Seymour Hoffman at the premiere of ‘The Ides of March’ during the 55th BFI London Film Festival, at Leicester Square, in London, Britain. According to reports on 02 February 2014, Philip Seymour Hoffman was found dead in his apartment in Manhattan, New York, USA. The cause of death has not been determined yet. He was 46. EPA/ANDY RAIN
Foto – Leta/EPA

Autopsijā atklājies, ka amerikāņu aktieris Filips Sīmors Hofmans miris no heroīna, kokaīna, amfetamīna un benzodiazepīnu kokteiļa.

Kā jau ziņots, 46 gadus vecais “Oskara” balvas laureāts 2.februārī savā Ņujorkas dzīvoklī tika atrasts miris ar rokā iedurtu šļirci.

Viņa nāve atzīta par nelaimes gadījumu.

Augsti vērtētais aktieris nekad nav slēpis, ka jaunībā piekopis vētrainu dzīvesveidu, aizraujoties arī ar alkoholu un narkotikām. Taču viņš spēja pārvarēt atkarības un 23 gadus dzīvojis skaidrā prātā, līdz pagājušā gada sākumā atklāja, ka no jauna nonācis narkotiku gūstā.

Pagājušā gada maijā Hofmans iestājās rehabilitācijas klīnikā, lai ārstētu atkarību no recepšu medikamentiem un heroīna.

Par savām lomām Hofmans saņēmis neskaitāmas kino balvu nominācijas un apbalvojumus, bet 2005. gadā viņš saņēma “Oskara” balvu kā labākais aktieris par rakstnieka Trūmena Kapotes atveidojumu filmā “Capote” (“Kapote”).

Savas karjeras laikā Hofmans daudz filmējies neatkarīgajās kinofilmās, kā arī vairumā Holivudas grāvēju. Viņa pēdējā loma bija “Hunger Games” (“Bada spēles”) franšīzes jaunākajā ekranizācijā.

Hofmans piedalījies arī vairumā Brodvejas izrāžu, saņemot divas ASV prestižās teātra mākslas “Tony” balvas.

Aktierim ir trīs bērni – desmit gadus vecs dēls un septiņus un piecus gadus vecas meitas – ilggadējās attiecībās ar kostīmu mākslinieci Mimi O’Donelu. Pāris iepazinās 1999. gadā, strādājot pie lugas “In Arabia We’d All Be Kings” iestudējuma, kuram Hofmans bija režisors.

LA.lv