Sports
Futbols

FK “Ventspils” prezidents Šišhanovs atkal saņem sodu0


Adlans Šišhanovs par savu uzvedību saņēmis bargu sodu.
Adlans Šišhanovs par savu uzvedību saņēmis bargu sodu.
Foto: FK “Ventspils”

Latvijas futbola kluba “Ventspils” prezidents Adlans Šišhanovs par neētisku rīcību pēdējā savas komandas spēlē ceturtdien pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārās komisijas (DK) lēmuma saņēmis naudas sodu un pagaidu diskvalifikāciju, vēstīts LFF mājaslapā.

DK iepazīstoties ar 18.septembra “Optibet” Latvijas futbola virslīgas “Riga” pret “Ventspili” spēles protokolu, delegāta ziņojumu, videomateriālu no pēcspēles preses konferences, kā arī 19.septembra iesniegumu no LFF Izglītības nodaļas, LFF DK konstatēja, ka Šišhanovs ir paudis neētiskus, aizvainojošus izteicienus minētās spēles tiesnešu virzienā, kā arī konkrētajā mačā ir veicis galvenā trenera funkcijas bez atbilstošas trenera licences.

Līdz ar augstāk uzskaitītajiem pārkāpumiem LFF DK lēma, Šišhanovam piemērot 560 eiro lielu naudas sodu, kā diskvalificēt kluba amatpersonu no visām LFF organizētajām sacensībām līdz šī gada 19.novembrim. Šajā laika posmā Šišhanovs nedrīkstēs atrasties ģērbtuvēs, tehniskajā zonā vai piedalīties pēcspēles preses konferencēs.

Saistītie raksti

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Šišhanovs par agresīvu uzvedību saņēmis trīs mēnešu diskvalifikāciju no LFF DK. Sods amatpersonai tika piespriests par agresīvu uzvedību un par aizvainojošu žestu lietošanu pēc jūlijā notikušā virslīgas mača pret “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” komandu.

Šī diskvalifikācija sākotnēji bija paredzēta līdz 21.oktobrim, bet vēlāk augustā tā tika samazināta.

LA.lv