×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
19. aprīlis, 2017
Drukāt

FM piedāvā pārskatīt ierobežojumus IIN attaisnotajiem izdevumiem (2)

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

Nodokļu reformas ietvaros Finanšu ministrija (FM) piedāvā pārskatīt ierobežojumus iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) attaisnotajiem izdevumiem, aģentūru LETA informēja ministrijas pārstāvis Aleksis Jarockis.

FM rosina noteikt ierobežojumus kopējiem attaisnotajiem izdevumiem par ārstniecības un izglītības pakalpojumiem, ziedojumiem, kā arī ziedojumiem politiskajām partijām – gan procentuāli – 50% no apliekamā ienākuma, gan summāri – 600 eiro gadā par sevi un katru savu ģimenes locekli. Vienlaikus rosināts atcelts esošo limitu, kas ir 215 eiro gadā.

Ministrija arī iesaka noteikt ierobežojumus attaisnotajiem izdevumiem par iemaksām privātajos pensiju fondos un apdrošināšanas prēmiju maksājumiem – gan procentuāli – 10% no apliekamā ienākuma, gan summāru ierobežojumu – 2000 eiro gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nenormalie zagli atkal shemo

  2. Ķeramies klāt pensijām un uzkrājumiem. Valts jau ir pateikusi, ka valstiskais 1. un 2. līmenis garantē pilnīgu nabadzību vecumdienās un būtībā ir bezjēdzīgi, tad nu darām visu ko spējam lai arī trešajā līmenī neviens neko nesakrātu – ja jau nav pensiju , tad nav, beigās visi būs nabagi. Tad jau labāk atcelt šo bezjēdzīgo soc. nodokli (bezmaksas medicīna nav pieejama, ar pensiju pat dzīvesvietu nevarēs apmaksāt, kur nu vēl paēst) un lai katrs krāj kā māk, kas nav mācējis, tam valsts apmaksātas ragaviņas.

Draugiem Facebook Twitter Google+