×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
2. aprīlis, 2014
Drukāt

„Fontaine Festival” izziņo pirmos mūziķus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 15. līdz 17. augustam Liepājā notiekošais festivāls „Fontaine Festival” izziņo pirmos mūziķus, turpinās biļešu iepriekšpārdošana.

Ņemot vērā festivāla atrašanās vietu, kā pirmie izziņotie mūziķi, kas uzstāsies pasākumā, minamas Liepājas apvienības „Nasty Smile” un „The Briefing”.

Šis būs viens no retajiem „Nasty Smile” koncertiem šajā vasarā un paredzēts, ka kopā ar pārējo grupu uz skatuves kāps arī tās ilggadējais bundzinieks Sandis Vilciņš, kurš pēdējos gadus pavadījis, dzīvojot ārvalstīs. Savukārt „The Briefing” atgriežas Latvijā tikai uz dažiem vasaras koncertiem, par vienu no tiem izvēloties „Fontaine Festival”. Nesen apvienība iesildīja populārās pašmāju grupas „Instrumenti” koncertus Lielbritānijā un Latvijā nav uzstājušies jau vairākus gadus.

Arī šogad „Fontaine Festival” īpaši domāts par blūza mūzikas cienītājiem, šim mūzikas novirzienam atvēlot atsevišķu skatuvi bārā „Fire Bar”, un par vienu no pirmajām blues grupām izvēlēta „Latvian Blues Band”.

„Fontaine Festival” piedāvās arī plašu ārvalstu mūziķu programmu un šobrīd dalību festivālā jau apstiprinājuši „Strauss” no Lielbritānijas, blūza grupa „Halfchicken” no Itālijas, smagās mūzikas apvienība „Los Jaiguey” no Meksikas, austrāļi „Kings Of The Sun” un rockabilly grupa „Gagarin Brothers” no Krievijas.

Mūziķu saraksts tiks regulāri papildināts un kopumā „Fontaine Festival” trīs dienu laikā uzstāsies vairāk, kā trīsdesmit grupu un dīdžeju uz piecām skatuvēm. Festivāls atrodas Liepājā, klubā „Fontaine Palace”, viesnīcā „Fontaine Royal” un tiem pieguļošajā terotorijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+