Ekonomika
Bizness

FOTO: Pēc rekonstrukcijas durvis vēris lielākais iepirkšanās un izklaides centrs Baltijas valstīs0


"Linstow Center Management" Tallinā atver rekonstruēto iepirkšanās un izklaides centru Ülemiste.
"Linstow Center Management" Tallinā atver rekonstruēto iepirkšanās un izklaides centru Ülemiste.
Publicitātes foto, kolāža: "LA.lv"

Ceturtdien, 13. jūnijā, durvis vēris “Linstow Center Management” (LCM) paplašinātais tirdzniecības centrs “Ülemiste”, papildus tradicionālajiem pakalpojumiem piedāvājot arī modernāko kinoteātri visā Eiropā, kā arī “O’Learys” izklaides centru.

“Ülemiste centra paplašināšana mums ir bijis aizraujošs izaicinājums. Ar gandarījumu varam paziņot, ka viss notika atbilstoši plāniem, un šobrīd mēs varam vērt durvis saviem klientiem,” stāsta LCM valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.

“”Linstow Center Management” ļoti lepojas, ka pēc paplašināšanas “Ülemiste” centrā vienuviet varam piedāvāt visplašāko kvalitatīvu zīmolu un izcilu pakalpojumu klāstu Baltijā. Turklāt atjaunotā vide sniegs mūsu klientiem iespēju baudīt patiešām mūsdienīgu un patīkamu iepirkšanās un izklaides pieredzi.”

Viens no galvenajiem jaunumiem ir modernais “Apollo” kinoteātra komplekss ar sešām auditorijām, kurās apmeklētājiem būs iespējas baudīt kinofilmas un izklaides programmas vēl nepieredzētā veidā.

“Esam gandarīti par devītā “Apollo” kinoteātra atvēršanu Igaunijā ar pavisam jaunu sēdvietu koncepciju, augstas kvalitātes restorānu, kā arī mūsu pirmo teātra auditoriju, Apollo teātris,” informē uzņēmuma “Apollo Cinemas” vadītāja Baltijas valstīs, Kadri Ärm.

“Igauņi ir ārkārtīgi ieinteresēti apmeklēt kino, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc esam atvēruši jaunu kino. Kino apmeklētāju skaits ir pieaudzis no gada uz gadu.”

Tallinā atver rekonstruēto iepirkšanās un izklaides centru "Ülemiste".

Vēl viens jaunums centrā būs “O’Learys” izklaides centrs ar boulinga pakalpojumiem, plašs batutu centrs bērniem “Trampolino”, restorāns “Vapiano”, zooveikals “Pet City” ar vetārsta pakalpojumiem, dzīvnieku apkopšanu, kā arī mājdzīvnieku viesnīcu.

Centrā būs arī daudz citu jaunumu. Gan “LPP” pārstāvēto zīmolu un “Sportland” veikala tirdzniecības platību palielināšanās, tādējādi “Sportland” kļūstot par lielāko sporta preču veikalu Baltijas valstīs.

“Rimi” no jauna atver savu jaunāko hipermārketa formātu.

Centrā ir jauns sporta klubs, bet nākotnē paredzami jauni veikali.

Trešās “Ülemiste” centra paplašināšanas kārtas arhitekti bija no uzņēmuma “AMB International” no Norvēģijas, kā arī no “Novarc Group AS” no Igaunijas.

Atbildīgie par interjera dizainu bija Prīts Pildme un Rēta Sepa no uzņēmuma “Joonprojekt”.

Paplašināšanas darbu rezultātā “Ülemiste” centrs ir palielinājies par 13 000 m2, nodrošinot plašas iepirkšanās un izklaides telpas, lielākoties izklaides, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai.

Ērtu centra apmeklēšanu nodrošinās izbūvētā pazemes autostāvvieta 235 automašīnām.

Paplašināšanas darbu kopējās izmaksas bija 36 miljoni eiro, rezultātā kļūstot par Igaunijas lielāko iepirkšanās un izklaides centru 125 000 m2 platībā.

“Ülemiste” centrs atvērts 2004. gadā kā ģimenes centrs ar vairāk nekā 200 veikaliem un pakalpojumu sniedzējiem.

Saistītie raksti

Tā attīstītājs ir nekustāmā īpašuma uzņēmums “Linstow AS” no Norvēģijas, kurš savukārt pieder uzņēmumam “AWilhemsen Group”.

“Linstow” meitas uzņēmums “Linstow Center Management” ir viens no vadošajiem nekustāmā īpašuma attīstītājiem un pārvaldītājiem Baltijas valstīs.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Video: Reirs nav sadzirdējis sociālo partneru pārmetumus par valsts budžetu
6 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Iedvesmas stāsti un zināšanas par tehnoloģijām – startē “Digital Freedom Festival”
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Vai apcirps Latvijas Banku?
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Saeima piekrīt līdz 13.Saeimas sasaukuma beigām “iesaldēt” deputātu algas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Naktī dažviet veidosies migla, Latgalē ilgstoši līs
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Saskaņa” aptur darbu RD koalīcijā
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Jauns, talantīgs politiķis var nolaist uz grunti agrāk plaukstošu uzņēmumu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
CVK ļauj sākt parakstu vākšanu referendumam par Saeimas atlaišanu 2
2 stundas