×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. jūlijs, 2016
Drukāt

FOTO: Salacgrīvā sācies desmitais “Positivus” festivāls (2)

Cilvēki festivālā "Positivus". Foto no arhīva.Cilvēki festivālā "Positivus". Foto no arhīva.

Šodien Salacgrīvā ar bagātīgu mākslinieku koncertprogrammu sācies desmitais “Positivus” festivāls, kas līdz pat 17.jūlijam uz sešām dažādām skatuvēm piedāvās pašmāju un ārvalstu mūziķu uzstāšanos.

Šodien uz festivāla galvenās “Lattelecom” skatuves uzstāsies britu elektroniskās mūzikas apvienība “Hot Chip”, Londonā dibinātais britu elektronikas trio “Years & Years”, ar īpašu festivāla desmitajai jubilejai veltītu dīdžeju priekšnesumu uzstāsies viens no pašlaik pasaulē populārākajiem mūzikas producentiem un dīdžejiem Marks Ronsons, kā arī uz šīs skatuves uzstāsies amerikāņu grupa “San Fermin”.

No “Nordea” skatuves festivāla apmeklētājus uzrunās britu mūziķis Ričards Houlijs, amerikāņu hiphopa apvienības “Ho99o9”, Londonas kvartets “Arthur Beatrice”, Ņujorkas duets “Sofi Tukker”, grupa “Minor Victories” no Lielbritānijas, kā arī pašmāju grupa “Rīgas modes”.

Savukārt uz “Red Bull Music Academy” skatuves festivāla pirmajā dienā uzstāsies pašmāju mākslinieki “Makemake”, “Two” un “Kashuks”, kā arī ārvalstu viesi – dīdžejs “Craze” no ASV, dīdžejs “Slow” no Beļģijas, “Chloe Martini” no Polijas, “Avoid Dave” un “Mr.Nestore” no Igaunijas, bet uz “Palladium” skatuves uzstāsies pašmāju mūziķi “Singapūras satīns”, “Laika suns” un “Mielavs un pārcēlāji”, kā arī klausītājus priecēs “Estrada Orchestra” un “Grasshopas” no Igaunijas, “Milk” no Krievijas, kā arī “20SYL & MR. J.Medeiros Present Alltta”, kas pārstāv ASV un Franciju.

Festivāla pirmajā dienā uz “I Love You” skatuves uzstāsies “Joycut” no Itālijas, “The Boondocks” un “NO?P” no Igaunijas, kā arī pašmāju mākslinieki dīdžejs Kārlis Dagilis, Kristaps Bedrītis, “Chomsky Chess Club”, “The Pink Elephant” un “Tehnikums”.

Plaša un daudzveidīga programma būs arī uz “Dabas skatuves”, kur festivāla apmeklētājus priecēs pašmāju mākslinieki “Starmetis”, “Ezeri”, “Improzoo”, “Kikit”, Lorete Medne, Elizabete Lāce, “7Synths”, kā arī “Recue” no Somijas un DJ Brain + Cliche”, kas pārstāvēs Kanādu un Latviju.

Festivāla “Positivus” rīkotāji, atvēlot tā rīkošanai 1,2 miljonu eiro budžetu, festivāla desmitajā – jubilejas – gadā sola priecēt ar daudzveidīgu un bagātu programmu.

Festivāla teritorijā notiks dažādas aktivitātes, tostarp pirmo reizi festivāla apmeklētājus priecēs maģisks franču cirks, savukārt kino teltī būs skatāma ne tikai filmu programma, bet būs iespēja arī piedalīties saistošās diskusijās ar kino ļaudīm, savas jomas profesionāļiem un kino mākslas cienītājiem.

Festivāla laikā darbosies arī “Rimi bērnu sala”. Kamēr vecāki baudīs festivālu, bērni kopā ar rūķiem, laumiņām, indiāņiem un citiem piedzīvojumu varoņiem varēs nodoties rotaļām, sporta aktivitātēm un intelektu attīstošiem piedzīvojumiem, turklāt tā ir tikai daļa no bagātīgās programmas, kas trīs dienu garumā nodarbinās un izklaidēs festivāla jaunākos apmeklētājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. man loti patik pozetivus festivals

  2. Atkritumu ražotāji.
    Pabiras un lumpeņi atkal salido…

Draugiem Facebook Twitter Google+