Sports
Futbols

FOTO, VIDEO: Latvijas futbola izlases jaunā identitāte būs vilks2

Latvijas Futbola federācija (LFF) trešdien prezentēja valstsvienības jauno logo, formas un talismanu vilka veidolā.

Prezentācijā LFF demonstrēja jaunu nacionālās izlases identitāti, prezentējot nelielu īsfilmu, logo, formas un talismanu, kas turpmāk būs vilks. Jaunā identitāte ir attiecināma tikai un Latvijas pieaugušo izlasi.

“Esam liecinieki jauna stāsta tapšanai,” sacīja LFF prezidents Kaspars Gorkšs. “No šodienas Latvijas izlase atdalīsies no LFF logo un turpinās savu ceļu ar savu identitāti. Pirmkārt, federācijas iekšienē gribam atdalīt atsevišķus zīmolus, lai tie augtu. Otrkārt, vēlamies piesaistīt jaunus fanus un atbalstītājus. Mēs no šodienas būsim vilki un ar šo dzīvnieka simbolu gribam uzsvērt kopības sajūtu.”

Savukārt LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks norādīja, ka stāsts nav tikai par mārketingu un skaistu tēlu. “Stāsts ir dziļāks, un tas ir par vērtībām. Futbolā esam izsalkuši pēc kaut kā tāda, kam cilvēki gribētu līdzināties un sekot. Šie ir nepieciešamie elementi, kas rada vērtības. Cīņasspars, vienotība un lepnums – trīs vērtības futbola izlasē.”

Saistītie raksti

Tāpat LFF pavēstīja, ka sākusies arī biļešu tirdzniecība uz spēlēm Nāciju līgā. Pirmā mājas spēle stadionā “Daugava” tiks aizvadīta 6.septembrī pret Andoru, tad sekos duelis pret Kazahstānu 13.oktobrī, bet trešā mājas spēle risināsies 16.oktobrī pret Gruziju.

Latvijas futbola vadībā šogad piedzīvotas ļoti krasas kadru pārmaiņas, jo Gorkšs maijā kļuva par LFF prezidentu, amatā nomainot ilggadējo organizācijas vadītāju Gunti Indriksonu, kamēr par ģenerālsekretāru kļuvis Edgars Pukinsks, stājoties Jāņa Mežecka vietā. Savukārt par Latvijas valstsvienības vadītāju kļuvis soms Miksu Pātelainens, kurš ieņēma atlaistā Aleksandra Starkova vietu.

Galerijas nosaukums


LA.lv