Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
6. oktobris, 2015
Drukāt

“Frontex” vajadzīgi vēl simtiem robežsargu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Savienības ārējo robežu drošības aģentūra “Frontex”, kas šobrīd cenšas tikt galā ar nepieredzēto imigrantu krīzi, mudina dalībvalstis nodrošināt tai vēl vairākus simtus darbinieku.

Aģentūrai ir vajadzīgi vēl 775 robežsargi, kas ir jāizvieto uz ES ārējām robežām, norādīja “Frontex”, darot zināmu, ka šogad blokā nelegāli ieceļojuši 630 000 cilvēku. “Vispirms ir jānostiprina komandas Grieķijā un Itālijā, kas ir atbildīgas par jauno atbraucēju reģistrēšanu, tomēr daļa no robežsargiem ir jāizvieto uz ES sauszemes robežas,” sacīja “Frontex” pārstāve. “Ja mums būtu viens līdz divi tūkstoši Eiropas robežsargu, kas palīdzētu Grieķijas varas iestādēm, tam uz krīzi tur būtu liela ietekme,” paziņojis “Frontex” izpilddirektors Fabriss Ledžerī. “Dalībvalstīm jāsaprot, ka tā vietā, lai izvietotu simtiem robežsargu uz to nacionālajām robežām, noderīgāk būtu viņus sūtīt uz ES ārējo robežu,” viņš teica.

Pievienot komentāru

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+