Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
4. aprīlis, 2015
Drukāt

Gadu veca meitene iedzer traipu tīrīšanas līdzekli

Foto no BKUS arhīvaFoto no BKUS arhīva

Gadu vecai meitenei Kurzemē sniegta mediķu palīdzība pēc tam, kad viņa iedzērusi veļas traipu tīrīšanas šķidrumu, aģentūrai BNS pastāstīja medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Meitene nogādāta slimnīcā ar barības vada un mutes gļotādas ķīmiskiem apdegumiem.

Savukārt Vidzemē slimnīcā nogādāts gadu vecs zēns, kurš bija iedzēris etiķa šķidrumu.

Aizvadītajā diennaktī diviem bērniem bijusi nepieciešama mediķu palīdzība saistībā ar plaukstu apdegumiem. Vidzemē vienu gadu veca meitene bija piespiedusi plaukstas pie krāsns, bet Zemgalē deviņus mēnešus veca meitene apdedzinājusi rokas pie cepeškrāsns.

Vēl Vidzemē septiņus mēnešus veca meitene uz brīdi atstāta bez uzraudzības vecāku gultā. Meitene no gultas ir izkritusi un guvusi galvas traumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1156 izsaukumiem, no kuriem 177 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+