vtb-league.com

Gailītis pēc 43 punktu sagrāves Krasnodarā: nebijām gatavi spēlei 0

“VEF Rīga” basketbolisti VTB Vienotās līgas spēlē Krasnodarā pirmajā puslaikā ielaida 63 punktus un piedzīvoja 64:107 sagrāvi pret “Lokomotiv” komandu. Diez vai par lielu attaisnojumu var nosaukt faktu, ka pavasarī “Lokomotiv” izcīnīja trešo vietu Eirolīgā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Latvijas vicečempioniem šoreiz nevarēja palīdzēt Armands Šķēle,vēl daži spēlētāji laukumā devušies ar nelieliem savainojumiem. Spēles intriga zuda jau pēc pirmās ceturtdaļas.

“Nebijām gatavi spēlei, apsveicu “Lokomotiv” ar uzvaru. Varēja redzēt, ka pretinieki bija produktīvi aizvadījuši treniņu nedēļu, redzama enerģija, redzamas jaunā trenera uzstādījumi. Turpretī mērs ļoti slikti iesākām spēli, “VEF Rīga” galvenajam trenerim Jānim Gailītim pēc šādas sagrāves nebija daudz sakāmā.

“VEF Rīga” ar trīs uzvarām septiņās spēlēs turnīra tabulā ir 7. vietā. Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 4. decembrī izbraukumā pret līgas pastarīti Permas “Parma”, bet nedēļu vēlāk Maskavā būs jātiekas ar ULEB Eirolīgas un VTB līgas līderiem “CSKA”.

VTB VIENEOTĀ LĪGA
Krasnodaras “Lokomotiv” – “VEF Rīga” 107:64
(32:15, 63:28, 84:52). Dženingss, Kolinss pa 16, Vujukass 13; Blūms 23, Meiers 8, Ričards, Labucks pa 7, Gadijs 6, Gromovs, Bezbradica pa 4, Hāzners 3, Helmanis 2.