×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. marts, 2014
Drukāt

Ko vēlat “Latvijas Avīzei”, laikraksta 5000. numuru sagaidot?

Foto: LETAFoto: LETA

Laimdota Straujuma, 
Ministru prezidente:
 “Regulāri lasu “Latvijas Avīzi”, īpaši otro un trešo lapu – iedzīvotāju aptauju un komentārus, kas man kā valdības vadītājai ir ļoti noderīgi. Kad strādāju par zemkopības ministri, iedziļinājos lauksaimniecībai veltītajās publikācijās, tagad man vairs nav tik daudz laika, lai izlasītu pilnīgi visu. “Latvijas Avīzei” novēlu arī turpmāk publicēt aktuālus rakstus par dzīvi novados un pagastos, lai cilvēku redzesloks neaprobežotos tikai ar Rīgu vai Pierīgu.”

Solvita Āboltiņa, 
Saeimas priekšsēdētāja:
 “”Latvijas Avīzes” misija šodien un arī nākotnē ir aiznest katru Latvijai svarīgu stāstu līdz savam lasītājam, jo, cik zinoši un ieinteresēti mēs būsim savas valsts liktenī, tik stipra būs Latvija. Kārlis Ulmanis ir rakstījis: “Katrs savā darbā, bet visi valsts darbā! Visi palīgā valdībai! Tāds ir mūsu aicinājums. Ne neauglīgu noliegšanu, bet padomu; ne uzbrukumus, bet apzinīgu līdzdarbību; ne ārēju skaļumu, bet neatlaidību; ne savstarpēju apkarošanos, bet vienotu domu.” Tāds ir arī mans novēlējums “Latvijas Avīzes” kolektīvam un tās lasītājiem, jo tad Latvija kļūs par labāko vietu uz pasaules, kur dzīvot, strādāt un audzināt bērnus.”

Edgars Rinkēvičs, 
ārlietu ministrs:
 “Man kā ārlietu ministram ir patiess prieks, ka “Latvijas Avīze” sniedz daudzpusīgu informāciju ne tikai par notikumiem Latvijā, bet arī kompetenti analizē procesus pasaulē. Jāatzīst, ka “Latvijas Avīze” manas simpātijas ir iekarojusi arī ar asprātīgajām karikatūrām un trāpīgajiem feļetoniem.”

Elita Dreimane, 
Valsts kancelejas direktore: 
””Latvijas Avīzi” lasu diendienā un vienmēr novērtēju laikraksta misijas apziņu un ieguldījumu valstiskuma, nacionālās identitātes un patriotisma stiprināšanā. “Latvijas Avīzi” ļoti augstu vērtēju kā Valsts kancelejas partneri šajos jautājumos. Nekas nav pašsaprotams, tādēļ liels gandarījums, ka mums ir spēcīga un patriotiska redakcijas un žurnālistu komanda, kas regulāri izglīto, aicina atcerēties un novērtēt mūsu kā Latvijas valsts iedzīvotāju lielākās vērtības. Novēlu laikrakstam vienmēr saglabāt savu misiju, redakcionālo viedumu un iedvesmot lasītājus un sabiedrību kopumā – zināt savu pagātni un kopā veidot Latvijas nākotni, kādu to vēlamies.”

Nils Ušakovs, 
Rīgas domes priekšsēdētājs:
 “Katru darba dienas rītu “Latvijas Avīze” nonāk uz mana darba galda. Laikraksts pastāvīgi seko līdzi Rīgā notiekošajam, un arī man tas ir ļoti svarīgi. Es cienu “Latvijas Avīzes” pozīciju un atklāto valodu. Intervijām ar Voldemāru Krustiņu gatavojos īpaši – tās šķiet ļoti interesantas un domu rosinošas man pašam.”

Ēriks Kalnmeiers, 
ģenerālprokurors:
 “Lai arī tādas iecienītākās sadaļas “Latvijas Avīzē” man nav, tomēr uzskatu, ka kopumā laikraksts spēj objektīvi izklāstīt faktus un notikumus. Tā kā šodien iznāk jubilejas numurs, novēlu redakcijai arī turpmāk būt tikpat objektīvai un savu darbu turpināt vēl augstākā profesionālajā līmenī.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+