Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
8. janvāris, 2015
Drukāt

Gatavojas barikāžu atcerei (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Tradicionāli ar barikāžu rekonstrukcijas spēlēm nākamnedēļ Rīgā sāksies barikāžu atceres pasākumi, ko rīko 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība.  Barikāžu rekonstrukcijas spēles Zaķusalā notiks otrdien, 13. janvārī. Šīs pašas dienas vakarā pie pieminekļa Zaķusalas barikāžu aizstāvjiem “Acis” tiks iedegts atceres ugunskurs un jaunsargi nodos zvērestu. Galvenie barikāžu piemiņas pasākumi risināsies 20. janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atcerēsimies arī ka barikādes organizēja okupācijas režīma aktīvisti,kuru mērķis bija varas paturēšan.Tā tas arī ir noticis un rezultatā simtiem tūkstošu latvieši pametuši Tēvzemi,Latvija stabili ir visnabadzīgākā Ziemeļeiropas valsts.Par vairakuma dzīves līmeni salīdzinot ar kaut vai ar 80.gadiem nemaz nerunājot.Būtu laiks izvērtęt šo barikāžu īsto vērti un apdomāt par sēru krāsu pieminot šo datumu.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+