×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. augusts, 2014
Drukāt

Genādijs Samoilovs: Ceru, ka nākamajā ziemā trenēsimies vairāk un labāk (1)

foto: LETAfoto: LETA

Rangā esam līderi, tomēr īsta gandarījuma par sezonu nav – tā sarunā ar “LA” sacīja pludmales volejbolistu Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa treneris Genādijs Samoilovs.

“Mēs nespēlējām sliktāk kā parasti, bet brazīlieši bija ļoti labi. Pirmais sets izdevās, jo Pedru taisīja kļūdas uzbrukumā, bet pēc tam viņš uzlaboja spēli un neko nevarējām izdarīt. Arī mazais nospēlēja labi, nevienu reizi viņu nenoturējām. Kopumā mums turnīrs bija ļoti labs, tikai galotne neizdevās. Dīvaini, bloka nebija vispār,” par “Grand Slam” posma Stare Jablonkos finālā piedzīvoto zaudējumu sacīja Genādijs Samoilovs. Latvijas pāris izšķirošajā mačā ar 21:15, 17:21, 12:15 zaudēja brazīliešiem Pedru un Alvaru Filju, kuriem šis bija pirmais kopīgais turnīrs. “Viens krievu statistiķis teica, ka tā ir vienmēr – kad izmainās komanda vai ir jauns treneris, sākumā ir labs rezultāts. Pēc tam viņi būs mierīgāki. Redzēsim.”

Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pēc otrās vietas Polijā nostiprinājušies pasaules ranga līderpozīcijās. Nākamais “Grand Slam” posms septembra beigās notiks Brazīlijā, bet pēc tam risināsies vēl četri zemākas kategorijas “Open” posmi, tā kā šobrīd grūti prognozēt, vai izdosies nosargāt pirmo vietu līdz sezonas beigām.

“Par sezonu kopumā man nav prieka un gandarījuma. Sākums bija labs, bet pa vidu pēc Eiropas čempionāta gandrīz divus mēnešus bija liela bedre. Iespējams, tā ir mana vaina, vajadzēja gatavošanās posmu citādāk plānot,” atzina Genādijs Samoilovs. “Ziemā strādājām mazāk nekā pirms gada. Šoreiz bija dažādi apstākļi, kāpēc Saša un Jančiks nevarēja tik daudz trenēties. Ceru, ka nākamajā ziemā gribēšana un varēšana strādāt būs lielāka. Tiesa, rezultāti mums ir stabili. Vienā posmā no grupas netikām ārā, bet tā var gadīties visiem. Rangā esam līderi, tomēr gribētos biežāk tikt uz pjedestāla.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Stūriška! Polijā notiek Pasaules čempionāts volejbolā! Neviena vārda! Kādā pīļu dīķī mēs dzīvojam,sporta žurnālisti?

Draugiem Facebook Twitter Google+