Girgensonam rezultatīva piespēle, Bufalo zaudējums 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons ceturtdien nopelnīja rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:3 zaudēja Ņujorkas “Rangers”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Girgensons spēles 58. minūtē asistēja Taileram Enisam vienīgo vārtu guvumā un tobrīd rezultāts kļuva 1:3. Kopumā Latvijas hokejists spēlēja nepilnas 13 minūtes, pa vārtiem nemeta, izdarīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderība bija pozitīva +1.

Šosezon aizvadītajos 28 mačos Zemgus guvis astoņus rezultativitātes punktus (1+7).

“Sabres” ar 14 punktiem 29 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā vietā Austrumu konferencē un visā līgā.