Girgensonam vārti un piespēle zaudējumā “Red Wings” 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons otrdien guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL spēlē viesos piekāpās Detroitas “Red Wings” – 4:5 pēcspēles metienos.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Girgensons spēles 38. minūtē vairākumā vārtu priekšā pielaboja aizsarga Rasma Ristolainena izdarīto metienu, izvirzot komandu vadībā ar 3:2., bet 44. minūtē viņš izvirzīja labā metiena pozīcijā Zagu Bogosjanu, kurš arī bija precīzs, vēlreiz izvirzot komandu vadībā ar 4:3. Mājinieki gan spēja izlīdzināt rezultātu un uzvarēt bullīšu sērijā.

Latviešu uzbrucējs spēlēja kopā 16:32 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Zemgum Girgensonam šosezon 21 spēlē divi vārti un divas piespēles, kā arī lietderība -1.

“Sabres” Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas 13. vietā 16 komandu konkurencē.