Piektdiena, 9. decembris, 2016
2. decembris, 2015
Drukāt

Girgensonam vārti un piespēle zaudējumā “Red Wings”

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons otrdien guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL spēlē viesos piekāpās Detroitas “Red Wings” – 4:5 pēcspēles metienos.

Girgensons spēles 38. minūtē vairākumā vārtu priekšā pielaboja aizsarga Rasma Ristolainena izdarīto metienu, izvirzot komandu vadībā ar 3:2., bet 44. minūtē viņš izvirzīja labā metiena pozīcijā Zagu Bogosjanu, kurš arī bija precīzs, vēlreiz izvirzot komandu vadībā ar 4:3. Mājinieki gan spēja izlīdzināt rezultātu un uzvarēt bullīšu sērijā.

Latviešu uzbrucējs spēlēja kopā 16:32 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Zemgum Girgensonam šosezon 21 spēlē divi vārti un divas piespēles, kā arī lietderība -1.

“Sabres” Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas 13. vietā 16 komandu konkurencē.