sportinglife.com

Gorkšs atklāj premjerlīgas rēķinu 0

Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs svētdien guva karjerā pirmos vārtus Anglijas Premjerlīgā, palīdzot  “Reading” nospēlēt neizšķirti 1:1 pret savu bijušo klubu “Queens Park Rangers” (QPR).

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Gorkšs 16. minūtē no tuvas distances sita no gaisa un raidīja bumbu vārtu apakšējā labajā stūrī, izvirzot  “Reading” vadībā. Mājiniekiem neizšķirtu 66.minūtē nodrošināja Džibrils Sise. Gorkšs laukumā bija visu spēli.

Vārtus pret QPR Gorkšs guva arī septembrī Anglijas Līgas kausa spēlē, kas veicināja “Reading” iekļūšanu turnīra ceturtajā kārtā. Gan 26.septembrī aizvadītajā spēlē, gan svētdien Gorkšs vārtu guvumu laukumā vētraini neatzīmēja, respektējot apstākli, ka spēle bija pret paša iepriekš pārstāvētu komandu.

Anglijas Premjerlīgā no Latvijas futbolistiem vārtus vēl ir guvis tikai pašreizējais  “Skonto” galvenais treneris Marians Pahars.

“Reading” ar pieciem punktiem Premjerlīgā arvien ieņem 18.vietu 20 komandu konkurencē, par vienu punktu apsteidzot tuvākos konkurentus QPR futbolistus. Deviņās spēlēs “Reading” vēl nav nevienas uzvaras.