×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
22. aprīlis, 2013
Drukāt

Grāmatu svētki Nīcā

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

26.aprīlī no pulkstens 9.30 līdz 17.20 divpadsmito reizi Nīcā notiks grāmatu svētki.

Daudzveidīgas aktivitātes visu paaudžu lasītājiem un zinātkāriem ļaudīm norisināsies Nīcas kultūras namā, vidusskolā, Jauniešu centrā un Senlietu krātuvē. Grāmatu svētku ietvaros Nīcā viesosies popularitāti ieguvusī seriāla “Ugunsgrēks” Zentiņa, aktrise Regīna Devīte. Saistoša varētu būt tikšanās ar rakstniecēm Daci Judinu un Ingu Jērumu.
“Latvijas Avīzes” publiskajā diskusijā “Kad brauksim pa līdzeniem ceļiem?” piekrituši piedalīties Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Valainis un VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Ivars Pāže. (Satiksmes ministrs šajā laikā nebūšot Latvijā.) Nīcā ieradīsies “Vienotības”, “Reformu partijas” un “Saskaņas centra” politiķi, tostarp Eiroparlamenta deputāte Inese Vaidere. Par iespēju piedalīties diskusijā interesi izrādījuši vairāku pašvaldību vadītāji.
Tikšanās ar grāmatas “Rīga-Pekina” autoriem, māksliniekiem Ilonu Balodi un Rolandu Ūdrīti varētu ieinteresēt ne tikai jauniešus. Savukārt sporta cienītāji noteikti priecāsies par iespēju satikt vairāku sportam veltītu grāmatu autoru Armandu Puči. Emocionāli piesātināta būs tikšanās ar Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāvjiem Maiju Kalniņu, Kažu, Zandu Štrausu un Normundu Kalniņu.
Jauno paaudzi noteikti ieinteresēs lidmodeļu demonstrējumi, zemessargu organizētās spēles un paraugdemonstrējumi, tikšanās ar rakstnieci Vitu Štelmaheri un viņas sunīti, ķermeņa apgleznošana un citas aktivitātes.
Pasākumā piedalīsies izdevniecības “Lauku Avīze”, “Zvaigzne ABC”, “Jumava” “Nordik”, “Tapals”, “Avots”, “Divpadsmit”, “Skapīc” ar grāmatu tirdzniecību. Veiksmīgākajiem pircējiem būs iespēja kādu grāmatu izlozēt atmiņai no Grāmatu svētkiem.
Visus programmas piedāvājumus lasītāji aicināti skatīt Nīcas novada mājas lapā www.nica.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+