Mobilā versija
0.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Pirmdiena, 23. oktobris, 2017
26. oktobris, 2016
Drukāt

Gribi būt spēcīga sieviete? Noderēs 21 “dzelzs lēdijas” bauslis! (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britu “dzelzs lēdija” Mārgareta Tečere piedzima pieticīgā konditora un šuvējas ģimenē, tomēr kļuva par pirmo sievieti, kas ieņēma viskonservatīvākās pasaules valsts premjera posteni. Un arī saglabāja to ilgāk nekā citi valdības vadītāji – veselus 11 gadus!

Viņas rakstura iezīmes un draudzība ar daudzu pasaules valstu vadītājiem neapšaubāmi veicināja
Aukstā kara beigšanos.

Ja tevi dzīvē gaida “stiprās sievietes” posms, noderēs Tečeres dzīves principi.

Šķir nākamo lapu un iepazīsties ar tiem!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tikai nevajag aizmirst, ka šī “dzelzs lēdija” beidza ar pilnīgu demenci, nespēja ne sevi apkopt, ne komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem un pasauli. Nožēlojams un pretīgs dzīves nobeigums. Tad jau labāk nomirt, kad vēl esi pie saprašanas.

    • Nu un? Nav garantiju, ka tavs dzīves noslēgums nebūs pretīgs. Vecums un nāve panāk katru. Katram ir spēka gadi un tad – vecums. Tā ka nespļaudies.

      • Tu laikam lasīt neproti, vai arī spēku pietrūka izlasīt uzrakstīto līdz galam. Izlasi vēlreiz. Ja mūsu sabiedrība būtu humāna, tad aptiekās bez receptēm tirgotu ciankāliju vai kādu citu momentānas darbības indi. Bet mūsu sabiedrība ir cietsirdīgu sadistu sabiedrība un tādēļ cilvēkiem nākas mesties lejā no augstceltnēm, tiltiem, zem mašīnu riteņiem utt. Ja tavu laimīgo vecumdienu ideāls ir gulēšana piekakātā un piečurātā pamperī, nespējot pašam sevi apkopt, lai tev tas tad arī tiek. Es sev tādu galu negribu.

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+