Mobilā versija
+15.8°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
26. oktobris, 2016
Drukāt

Gribi būt spēcīga sieviete? Noderēs 21 “dzelzs lēdijas” bauslis! (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britu “dzelzs lēdija” Mārgareta Tečere piedzima pieticīgā konditora un šuvējas ģimenē, tomēr kļuva par pirmo sievieti, kas ieņēma viskonservatīvākās pasaules valsts premjera posteni. Un arī saglabāja to ilgāk nekā citi valdības vadītāji – veselus 11 gadus!

Viņas rakstura iezīmes un draudzība ar daudzu pasaules valstu vadītājiem neapšaubāmi veicināja
Aukstā kara beigšanos.

Ja tevi dzīvē gaida “stiprās sievietes” posms, noderēs Tečeres dzīves principi.

Šķir nākamo lapu un iepazīsties ar tiem!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tikai nevajag aizmirst, ka šī “dzelzs lēdija” beidza ar pilnīgu demenci, nespēja ne sevi apkopt, ne komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem un pasauli. Nožēlojams un pretīgs dzīves nobeigums. Tad jau labāk nomirt, kad vēl esi pie saprašanas.

    • Nu un? Nav garantiju, ka tavs dzīves noslēgums nebūs pretīgs. Vecums un nāve panāk katru. Katram ir spēka gadi un tad – vecums. Tā ka nespļaudies.

      • Tu laikam lasīt neproti, vai arī spēku pietrūka izlasīt uzrakstīto līdz galam. Izlasi vēlreiz. Ja mūsu sabiedrība būtu humāna, tad aptiekās bez receptēm tirgotu ciankāliju vai kādu citu momentānas darbības indi. Bet mūsu sabiedrība ir cietsirdīgu sadistu sabiedrība un tādēļ cilvēkiem nākas mesties lejā no augstceltnēm, tiltiem, zem mašīnu riteņiem utt. Ja tavu laimīgo vecumdienu ideāls ir gulēšana piekakātā un piečurātā pamperī, nespējot pašam sevi apkopt, lai tev tas tad arī tiek. Es sev tādu galu negribu.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+