Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
11. augusts, 2014
Drukāt

“Hamas” atsakās piekāpties Izraēlai

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Nepakļaujoties starptautiskajiem centieniem panākt jaunu uguns pārtraukšanu, palestīniešu islāmistu grupējums “Hamas” paziņojis, ka nepiekāpsies Izraēlai.

“Atgriešanās nebūs, pretestība turpināsies,” teikts “Hamas” pārstāvja paziņojumā. “Okupantu nesamierināmība to nekur nenovedīs, un mēs, pamatojoties uz mūsu tautas prasībām, nepiekāpsimies.” Jau mēnesi ilgusī karadarbība atsākās nedēļas nogalē, jo ar starpnieku palīdzību organizētās sarunas Kairā beidzās ar neveiksmi, “Hamas” atsakoties pagarināt trīs dienas ilgušo pamieru. Palestīniešu kaujinieki tūlīt pēc pamiera beigām atsāka Izraēlas teritorijas apšaudīšanu ar raķetēm, uz ko izraēlieši atbildēja ar Gazas joslas bombardēšanas atsākšanu. Kaujās starp Izraēlas armiju un palestīniešu kaujiniekiem kopš 8. jūlija gājuši bojā vismaz 1900 palestīniešu un 67 izraēlieši.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+