hsc2000.de

Handbola bumu Koburgā, arī Lilienfeldu, nāk skatīties teju katrs desmitais 0

Iespēju debitēt Vācijas bundeslīgā kopā ar “Coburg” komandu pavasarī izcīnīja Ģirts Lilienfelds. Nu šī iespēja Bavārijas mazpilsētai, kurā ir tikai nedaudz vairāk par 40 000 iedzīvotāju, ir realizēta.
Aizvadītās nedēļas nogalē “Coburg” sarūpēja pirmo sensāciju, izbraukumā ar 25:20 apspēlējot bundeslīgas pērnās sezonas ceturto komandu “Melsungen”. 52. minūtē rezultāts bija neizšķirts 20:20, atlikušajā laikā vārtus guva tikai viesi. Lilienfeldam divi vārti, metieni 3/2.
Trešdien bundeslīgas handbols pirmo reizi tika spēlēts arī Koburgā, 3200 līdzjutēji (tātad – teju katrs desmitais pilsētas iedzīvotājs!) nesmādēja 20 līdz 25 eiro dārgās biļetes un bija tribīnēs, bet pretī Vācijas čempioni “Rhein Neckar Lowen”. Emocijas lielas, pirmā puslaika vidū “Coburg” bija vadībā ar 6:5, tomēr vēl viena sensācija netika radīta – pēc puslaika bija jau 7:14, spēles beigās 19:31. Ģirts Lilienfelds guva vienus vārtus (metieni 3/1). Čempionu rindās Latvijas handbola audzēknis, nu jau sen islandietis Aleksandrs Pētersons guva divus vārtus.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Dienu iepriekš pārsteigumu sagādāja “Wetzlar”, kas ar 27:24 pārspēja vienus no favorītiem “THW Kiel”. Veclārai pēdējo reizi Ķīli bija izdevies uzvarēt 2002. gadā, pēc tam 27 spēlēs pēc kārtas – nekā. “Wetzlar” aizsardzībā bija arī Evars Klešniks, kurš bloķēja vienu metienu un nopelnīja noraidījumu. Pirmajā kārtā pret Berlīnes “Fuchse” (22:27) Klešnika rēķinā divi gūti vārti.

Aivja Jurdža pārstāvētā “Leipzig” pirmajā spēlē ar 30:21 uzvarēja “Bergischer”, Latvijas izlases spēlētājam gūstot piecus vārtus (metieni 5/7).

SEHA handbola līgas otrajā kārtā Brestas “Meškov” savā laukumā ar 40:28 (19:14) pārspēja Bosnijas “Izvidač CO”komandu. Savus četrus vārtus bosniešu vārtos ielādēja arī Dainis Krištopāns.

Rīgas atklātā čempionāta turpinājumā “MSĢ/LAT-88” Spuņciemā pārliecinoši ar 25:18 (13:10) pārspēja “Jūrmalas Sportu”, “Ogre/Miandum” ar 32:17 (14:10) uzveica “ASK/LSPA”.
Pirms tam Dmitrija Bražņikova trenētie armijnieki piedalījās pārbaudes turnīrā Polijā, kur visās četrās spēlēs zaudēja ar vismaz desmit vārtu starpību. Tiesa, komanda uz šo turnīru bija devusies bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem.