Laukos
Tehnika

Hanoveres izstādē vācu ‘Lechler’ demonstrē jauno sistēmu smidzinātājiem0

Pēc “Agritechnica 2017” materiāliem sagatavojis Jānis Kažotnieks, mehanizācijas eksperts


Vācijas pilsētā Hannoverē sākusies ikgadējā izstāde “Agritechnika 2017”, kurā jauninājumu vidū tiek piedāvāta arī Vācijas kompānijas Lechler GmbH sistēma ar elektriskajiem vārstiem smidzinātājam. Šis agregārs jau saņēmis izstādes žūrijas sudraba medaļu.


Vislabākais precīzās smidzināšanas risinājums šobrīd ir sistēma, kas regulē katras sprauslas izsmidzināšanas devu atkarībā no tās konkrētā GPS stāvokļa. Pneimatiskie vārsti ir tehniski ļoti sarežģīti izgatavojami, tiem vajadzīga arī papildu gaisa padeves sistēma no traktora.


Lechler ESV vārsts sastāv no paša vārsta, elektrības vadiņa un precīza un droša savienojuma, lai vārstu varētu pieslēgt gan individuālam, gan sprauslu bloka turētājam. Ar šā vārsta palīdzību un CANbus vadību sprausla aizveras un atveras faktiski momentāni. Pateicoties augstajam jutīgumam un izcilajai izsmidzināšanas precizitātei, ESV iespējams sekmīgi integrēt precīzās lauksaimniecības sistēmās, lietojot tās, piemēram, smidzinātājos, kur atstatums starp sprauslām ir 25 cm.


ESV uzstādīšana ir ļoti vienkārša, jo jāpievieno tikai elektrības vadiņi. Pateicoties tam, ka Lechler ESV vārsti nodrošina uzticamu un ekonomiski izdevīgu smidzināšanas procesu, tie ir īpaši piemēroti uz attīstību tendētiem saimniekiem.
Vairāk par izstādes jaunumiem lasiet šeit

Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv