Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. oktobris, 2014
Drukāt

Hjū Grānts negatavojas lomām

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu aktieris Hjū Grānts atzinis, ka nemēdzot gatavoties lomām.

“Es ļoti reti esmu gatavojies kādai filmai. Parasti vienkārši ierodos, noskaitu tekstu un ceru, ka izklausos pārliecinoši,” 54 gadus vecais aktieris teica telekanāla ITV raidījumā “Good Morning Britain”.

Grānts vislabāk pazīstams ar lomām tādās romantiskajās komēdijās kā “Notting Hill” (“Notinghila”) un “Love Actually” (“Tāda ir mīlestība”). Viņš apgalvo, ka nevēloties uzņemties lomas pazīstamās spraiga sižeta filmās, piemēram, Džeima Bonda sērijā, jo uzskatot tās par pārāk “garlaicīgām”.

“Visu dienu jāsēž uz vietas, kaskadieris izdara visu tavā vietā, pašam tikai ik pa brīdim jāpakliedz “nē”. Tā ir visa diena,” viņš jokoja.

Šonedēļ režisors Ričards Kērtiss sacīja, ka esot Grāntu uzskatījis par pārāk pievilcīgu lomai 1994. gada kinolentē “Four Weddings and a Funeral” (“Četras kāzas un vienas bēres”).

“Šajā filmā bija ļoti svarīgi, lai galvenās lomas tēlotājs nebūtu izskatīgs. Tā bija filmas pamattēze,” skaidroja 57 gadus vecais Kērtiss. “Kad bija beigusies atlase ar teju katru jaunieti valstī, es, Maiks Ņūels un Dankans Kenvortijs balsojām. Divi cilvēki nobalsoja par Hjū, bet es biju izvēlējies kādu citu.”

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+