HK “Rīga” atstāj sausā Kubaņas berkutus 0

Latvijas komanda “Rīga” jaunās Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonas otrajā mačā piektdien savā laukumā ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Latvijas izcelsmes aizsarga Zigurda Podziņa pārstāvēto Krievijas vienību Krasnodaras “Berkuti Kubaņi”, kas šosezon debitē MHL A grupā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Latvijas komandas labā pa vārtiem guva Rūdolfs Maslovskis un Nikolajs Jeļisejevs.

Mača rezultāts tika atklāts vien otrajā periodā, kad dueļa 22.minūtē pēc precīzas Rodrigo Ābola piespēles vārtus guva Maslovskis. Turpinājumā abas komandas aizvadīja līdzvērtīgu, taču asu spēli, katrai vienības hokejistiem gana bieži dodoties uz noraidīto soliņa. Turklāt trešajā periodā 2+10 minūšu sodu par uzbrukumu galvā nopelnīja rīdzinieku kapteinis kapteinis Edmunds Augstkalns.

Tiesa, neilgi pēc viņa noraidīja otros vārtus mājinieku labā guva Jeļisejevs, izceļoties pēc Maslovska piespēles. Mača turpinājumā nevienai no komandām vārtus gūt vairs neizdevās.

Podziņš šo maču aizvadīja “Berkuti Kubaņi” trešajā aizsargu pārī, kopumā izpelnoties četras soda minūtes par pretinieka turēšanu ar rokām.

Kā zināms, pirmajā mačā “Rīga” trešdien pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 zaudēja Krievijas vienībai Balašihas MVD, bet “Berkuti Kubaņi” ar 0:4 kapitulēja Sanktpēterburgas “Dinamo” priekšā.

Ar divās spēlēs iegūtiem četriem punktiem “Rīga” atrodas Rietumu konferences kopvērtējuma piektajā vietā, bet “Berkuti Kubaņi” bez izcīnītiem punktiem atrodas starp vājākajām šīs konferences vienībām.

Jaunās sezonas pirmās mājas spēļu sērijas turpinājumā rīdzinieki svētdien “Arēnā Rīga” samēros spēkus ar līgas iepriekšējās sezonas finālisti Maskavas “Krasnaja armija”, bet otrdien “Inbox.lv” hallē tiksies ar sacensību pašreizējo čempioni Maskavas “Spartak”.

Turpinājumā “Rīgu” gaidīs sezonas pirmā izbraukuma sērija, kuras gaitā būs jādodas arī uz ļoti tālajām Južnosahaļinsku un Habarovsku.