HK “Rīga” izsēj divu vārtu pārsvaru un zaudē “Atlanti” 0

HK “Rīga” ceturtdien Piņķos ar diviem gūtiem vārtiem sāka cīņu pret Maskavas apgabala “Atlanti”, taču turpinājumā mājinieki nebija tik veiksmīgi, un ar 3:6 zaudēja Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Deivids Sarkanis un Juris Upītis nodrošināja HK  “Rīga” divu vārtu pārsvaru, savukārt MHL Rietumu konferences līderi “Atlanti” hokejisti atbildēja ar piecām iemestām ripām, un viesi līdz otrā perioda vidum panāca 5:2. Rustams Begovs laukuma saimniekiem pēdējā trešdaļā vēl vienus vārtus atguva, taču neko vairāk Rīgas “Dinamo” jauniešu komanda nepanāca, lai gan izveidoja vairākas bīstamas situācijas pie “Atlanti” vārtiem. Pēdējā ripa HK  “Rīga” vārtos nonāca deviņas sekundes pirms spēles beigām, kad vārtsargu Kristeru Gudļevski bija aizstājis sestais laukuma spēlētājs.

Rietumu konferences turnīra tabulā HK  “Rīga” ir 12.vietā ar 29 spēlēs gūtiem 40 punktiem.

Piektdien abas komandas tiksies atkārtoti.

MHL spēle:

HK  “Rīga” – Maskavas apgabala  “Atlanti” 3:6 (2:1, 0:4, 1:1)

Vārtus guva: Deivids Sarkanis, Juris Upītis, Rustams Begovs – Aleksandrs Kuzņecovs, Sergejs Šmeļovs, Aleksandrs Kadeikins, Edgars Kuzins, Vjačeslavs Ļeščenko, Ņikita Sošņikovs

Vārtsargi: Kristers Gudļevskis – Vjačeslavs Volkovs