×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
9. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 10.decembrim. Gaidāmas interesantas tikšanās!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Vajag tikai nedaudz izmainīt savu domu gaitu un kustības virzienu, un vesela problēmu virkne izzudīs no tavas dzīves. Jaunas interesantas iepazīšanās palīdzēs paplašināt draugu un interešu loku. Tev būs labas perspektīvas sava garīgā un radošā potenciāla attīstībai.

Vērsis
Vārdi, vārdi, vārdi… Tie ir kā lietus pilieni, krīt uz mums no visām pusēm. Daži mūs pārsteidz, citi liek vilties, trešie – ievaino. Šeit vajadzētu izmantot paroli, bet cik bieži ir tā, ka tu esi atstājis to mājās. Nu ko, atliek viens risinājums – nogaidīt, kamēr lietusgāze beigsies.

Dvīņi
Vairākiem Dvīņiem šodien var uzsmaidīt veiksme. Viņi var kļūt par laimīgās loterijas biļetes īpašniekiem. Pacenties šodien iespējami vairāk komunicēt, tas var pozitīvi ietekmēt ne tikai pašvērtējumu, bet arī darba lietas. Šī diena gatavo tev jaunus, izdevīgus lietišķos un personiskos piedāvājumus. Labi tos pārdomā un pacenties pieņemt pareizi lēmumu. Partnerattiecības un laulāto attiecības šodien būs diezgan auglīgas.

Vēzis
Visi apkārt uzskata tevi par cilvēku ar nelāgu raksturu. Pacenties pierādīt, ka tas tā nav. Pārskati savu uzvedību un nemēģini uzspiest savu gribu draugiem un tuviniekiem, citādi ir iespēja viņus pazaudēt.

Lauva
Prasme saprasties ar cilvēkiem kļūs par veiksmes ķīlu finanšu jomā. Tev nepieciešams daudz komunicēt un tikties ar visdažādākajiem cilvēkiem. Ja, protams, vēlies gūt labus rezultātus.

Jaunava
Sāc dzīvi no baltas lapas – aizmirsti apvainojumus, atdod parādus, piedod pāridarītājiem. Un tu pats redzēsi, kā viss nokārtosies un nostāsies savās vietās. Pievērs uzmanību savai veselībai. Vakaru pavadi ar vecākiem, viņiem ļoti nepieciešama tava uzmanība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+