Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14. februārim. Jaunas vēsmas mīlestībā un karjerā0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Dzimšanas dienā izmet visus sīki izstrādātos nākotnes planus, jo turpmāko gadu vislabāk katru dienu izdzīvot kā jaunu sākumu. Grafiki, tabulas un piezīmes neaizvedīs tevi uz turieni, kur visvairāk vajag nokļūt – panākumi ir prāta stāvoklī nevis mērķī.


Auns

Kādam turpmāko pāris dienu laikā nāksies padoties, un tas varētu būt tu. Planētas brīdina, ka tu sevi pēdējā laikā esi pārāk nodzinis, tāpēc piebremzē, nomierinies un atalgo sevi ar tik ļoti pelnīto atpūtu.

Vērsis

Šobrīd visi varbūt arī steidzas visos virzienos, bet tu zini, ko vēlies un kur to iegūt. Vispārējais haoss varētu pat palīdzēt, jo tas padara sāncenšiem neizprotamu, kas tev ir padomā.

Dvīņi

Jo vairāk tu centies izmainīt cilvēkus, jo spītīgāk viņi paliek tādi, kādi ir. Tev tas ir jāpieņem pēc iespējas ātrāk un, līdzko tu to apzināsies, tev būs daudz mazāk ķibeļu ar tiem, kuri pretēju nostāju, šķiet, ieņem prieka pēc.


Vēzis

Nav nekā tāda, ko tu nespētu izdarīt vai sasniegt. Saules saikne ar veiksmes planētu Jupiteru turpmāko dienu laikā tev palīdzēs un liks grūtībām izskatīties vieglām. Tu atrodies pats uz sava ceļa, neļauj citiem norādīt, kas tev darāms.

Lauva

Zvaigžņu stāvoklis ļauj secināt: ļoti iespējams, ka notiks kaut kas dramatisks, varbūt pat drastisks. Lai kas tas arī būtu, tu ar šo izaicinājumu itin viegli tiksi galā.


Jaunava

Beidz atskatīties un domāt, cik viss reiz bija brīnišķīgi. Ne tikai tava atmiņa, visticamāk, ir pie vainas, bet arī pagātne reti kad ir tik rožaina, kādu mēs to mēģinām iztēloties. Šodienai, rītdienai un parītdienai ir nozīme, nekam citam.


Svari

Daži kaitinoši cilvēki šonedēļ būs traucējošāki nekā parasti, un viņu uzvedība pārbaudīs pat tavu leģendāro Svaru pacietību. Ja tu spēj to izkārtot tik īsā laika posmā, labāk aizceļo prom no savas ierastās vides. Tas nestu gan prieku, gan atpūtu.


Skorpions

Vai tu tēmē pārāk augstu vai pārāk zemu? Protams, pēdējais variants, un turpmāko pāris dienu laikā tev ir jāpārskata savs viedoklis un tad tam jāpielāgo arī mērķi. Planētas ziņo: ja mēģināsi izmantot izdevību, tas atmaksāsies ar uzviju.

Strēlnieks

Ja tu domāji, ka turpmākās pāris dienas uzsāksies mierīgi un palēnām, apdomājies vēlreiz. Zvaigznes liecina, ka tev nebūs laika atpūtai – apkārt notiek tik daudz interesantu un svarīgu lietu, ka būtu kauns tās laist garām.

Mežāzis

Kaut kas, par ko uztraucies, atrisināsies pats no sevis, un tu būsi gan pārsteigts, gan atvieglots. Tomēr, zinot tevi, tu ātri vien atradīsi kaut ko jaunu, par ko uztraukties. Centies saskatīt pozitīvo itin visā.


Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja ir kādas izmaiņas, kuras vēlētos ieviest savā dzīvē, bet kuras, tavuprāt, negūs tavu draugu, mīļoto un darba kolēģu atzinību, tad ievies tās tagad. Turpmākajās dienās valdīs tik liels apjukums, ka neviens to, visticamāk, nemaz nepamanīs.

Zivis

Turpmākajās dienās notiks lietas, kuras nevarēji paredzēt un kuras nav iespējams apturēt. Tas var būt uztraucoši, bet tajās slēpsies nākotnes panākumu iedīglis, tāpēc saglabā modrību un esi gatavs rīkoties.

LA.lv