Horoskopi un mistika

Horoskopi 18.janvārim. Domā un jūti ar vērienu! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Jo pārliecinātāks tu būsi par savām perspektīvām šogad, jo lielāka iespēja, ka notiks tikai labas lietas. Pasaule, kuru tu piedzīvo, ir lielākoties pasaule, kuru tu pats radi savās domās un sajūtās – tāpēc domā un jūti ar vērienu!

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Auns

Veiksme jau dodas uz tavu pusi. Tev tam var nākties grūti noticēt, bet, ja tu šajā nedēļas nogalē pieņemsi daudz pozitīvāku skatījumu uz dzīvi, tas noteikti liks tev apzināties, cik tev ļoti ir paveicies. Dzīve ir laba un ar katru mirkli kļūst aizvien labāka!

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vērsis

Nav svarīgi, kādas pasakas tu šodien dzirdēsi no citiem cilvēkiem, tu būsi uz sava viļņa. Cik tālu tas skar tevi, pasaule ir, bija un vienmēr būs brīnišķīga vieta. Pieturies pie šīs sajūtas, cik ilgi vien vari.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Dvīņi

Ja tu piespiedīsi sevi būt entuziastiskam par uzdevumu vai projektu, kurš tev šodien patiesībā nemaz nerūp, tu vari būt pārsteigts, atklājot, ka patiesībā to pat izbaudi. Vismaz tu noteikti atstāsi labu iespaidu uz citiem ar savu apņēmību un atbildības sajūtu pret pienākumiem.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vēzis

Dažas dienas no šī brīža tu atskatīsies un brīnīsies, kāpēc tu pats sev ļāvi tā iespringt par attiecību jautājumu. Tomēr nekavējies pie tā pārāk ilgi – dzīve turpina iet uz priekšu un tev vajadzētu darīt to pašu.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Lauva

Ja turpmākās diennakts laikā kāds mēģina noniecināt tavas pūles, tad tas ir tikai tāpēc, ka viņi apskauž tavu spēju paveikt apbrīnojamas lietas. Viņi apskauž tavu ekstravaganto stilu un to, ka gandrīz visi tevi mīl.

Jaunava

Ir kaut kas tāds, ko tu vēlies izdarīt jau vairākus gadus, bet kaut kāda iemesla dēļ tā arī nekad neesi ķēries klāt. Tagad Visums tā uzsākšanu padara daudz vieglāku. Nevilcinies – nekad nav par vēlu.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Svari

Tu šajā nedēļas nogalē mazāk tieksies uztraukties par savas naudas plūsmas situāciju, un tas ir ļoti labi. Vienīgās briesmas pastāv tajā, ja tu no vienas galējības ieslīgsi otrā un sāksi izšķērdēt naudu tā, it kā tā augtu kokos. Tā diemžēl neaug.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Skorpions

Tava veiksme pagriezīsies uz labo pusi jau pavisam drīz, bet šajā nedēļas nogalē tev ir jābūt piesardzīgam, it īpaši ceļojot un darīšanās ar cilvēkiem, par kuru motīviem tu gandrīz neko nezini. Neatdod neko par brīvu, lai arī ko tev stāstītu.

Strēlnieks

Nākamās pāris dienas tev būs veiksmīgas, un tavi ieguvumi būs pelnīti. Ne visi tam piekritīs, bet ne visi zina, cik daudz un smagi tu esi strādājis, lai nokļūtu līdz pašreizējai pozīcijai. Ja tas ir absolūti nepieciešams – informē viņus par to.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Mežāzis

Ja tu šodien riskē un uzvari, tad viedāk būtu neturpināt. Planētas brīdina, ka, tiekot priekšpusē, tu tur arī paliksi tikai tad, ja apstāsies un spēlēsi droši. Neliec visu uz likmes, kad iegūts ir tik daudz.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nejūties vainīgs, ja tu iegūsti no kāda cita zaudējuma. Saskaņā ar planētām tagad ir pienākusi tava kārta būt veiksmīgam, tāpēc izmanto šo situāciju un pārliecinies, ka iegūtais tiek labi investēts.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Zivis

Ja kāds mēģina izdarīt tev pakalpojumu, nevajag automātiski pieņemt, ka tā ir kaut kāda veida krāpšana. Par spīti tam, ko saka virsraksti, pasaulē joprojām ir patiesi cilvēki, un vienu tādu tu šodien sastapsi.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv